Zamknij

Zaczął się długo wyczekiwany remont! Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami

14:38, 18.07.2023 PB Aktualizacja: 14:45, 18.07.2023
Skomentuj Foto: Fotolia Foto: Fotolia

Kierowcy zmierzający z Gostynia w kierunku Koźmina muszą liczyć się z wprowadzoną na odcinku Pogorzela - Borzęciczki tymczasową zmianą w organizacji ruchu. Wszystko w związku z przebudową drogi, która od dawna prosiła się o remont.

Wiadomość o modernizacji drogi Pogorzela - Borzęciczki, z pewnością ucieszy wielu kierowców. Ostatni raz pisaliśmy na jej temat w 2022 roku, po otrzymaniu nagrania, z przejazdu tym mocno zaniedbanym odcinkiem. Do tego był też komentarz

Jest to droga powiatowa, która jest od kilku tygodni w fatalnym stanie. Drogą praktycznie nie da się już przejechać. Tyle mówi się o bezpieczeństwie ma drogach, a powiat nic z tym nie robi. Przynajmniej 2-3 razy w tygodniu jadę tą trasą. Nie widziałem aby cokolwiek było tam robione. Nawet znaku z ograniczeniem prędkości  nie ma. Zresztą tam nie potrzeba znaku, bo więcej jak 20 km/h się nie da jechać. Przesyłam  filmiki jak wygląda droga - pisze pan Hubert.

Coś jednak drgnęło. Na czas remontu wprowadzono  tymczasową zmianę w organizacji ruchu. Wyjeżdżając z Pogorzeli, bezpośrednio do Kaczagórki nie dojedziemy. Wyznaczono objazd przez Głuchów, Głuchówek, Małgów oraz Bułaków. W tych miejscowościach, mieszkańcy muszą się też liczyć ze zwiększonym natężeniem ruchu.

[ALERT]1689683884716[/ALERT]

 

(PB)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%