Zamknij

Poszukiwaczy nie brakowało! Trudno się dziwić. W końcu to tylko raz w roku

10:20, 07.04.2023 mis Aktualizacja: 11:32, 07.04.2023
Skomentuj Foto: MGOK Pogorzela Foto: MGOK Pogorzela

Pisanki, wielkanocne kompozycje w szkle, a na koniec poszukiwanie czekoladowych jajek. Tak wyglądały wielkanocne warsztaty, w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Pogorzeli. Chętnych do tego, by poczuć świąteczny klimat nie brakowało.

Nieco ponad tydzień temu w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury rozpoczął się cykl wielkanocnych warsztatów, w których udział brało średnio około 20 osób.

- Uczestnikiem mógł zostać każdy, bez ograniczeń wiekowych - mówi Monika Szulc, instruktor plastyki MGOK w Pogorzeli.

- Uczestnicy zajęć wykonywali pisanki, wielkanocne kompozycje w szkle, a na ostatnich zajęciach pod hasłem "Zajączki na Zajączka" przeznaczyliśmy czas na tworzenie zajączkowych gniazdek na słodycze – wylicza instruktorka MGOK Pogorzela.

[FOTORELACJA]10082[/FOTORELACJA]

Kontynuacją zajęć z poniedziałku 3 kwietnia, było czwartkowe poszukiwanie gniazdek, które dzieci zostawiły w domu kultury. Zajączek wypełnił je słodyczami.

- Dzieci przybyłe na poszukiwania uczestniczyły także w zabawach z zającem zorganizowanych przed budynkiem MGOK, malowaniu twarzy, sesjach zdjęciowych. W południe zaprosiliśmy do poszukiwań czekoladowych jajek każdego, kto tylko miał ochotę wczuć się w świąteczny klimat. Poszukiwaczy słodyczy nie zabrakło... - mówi Monika Szulc, instruktor plastyki w MGOK Pogorzela.

 

[ALERT]1680812710629[/ALERT]

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

(mis)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%