Zamknij

Wyjątkowe wydarzenie z udziałem przedszkolaków. Zatańczyli poloneza...

16:57, 25.06.2023 PB Aktualizacja: 17:07, 25.06.2023
Skomentuj Foto: Gostyn24 Foto: Gostyn24

Przedszkole Niepubliczne "Mali Wielcy” z Gostynia zorganizowało dzień integracyjny - zakończenie roku połączono z pożegnaniem absolwentów. W programie artystycznym najmłodsi zatańczyli poloneza.

Trzynastu przedszkolaków wraz z nowym rokiem szkolnym rozpocznie naukę w szkole. Z myślą o nich w przedszkolu zorganizowało "Dzień Rodziny". Zdaniem organizatorów, była to idealna okazja, aby się zintegrować. Na uroczystość przyszło ponad sto osób. 

[FOTORELACJA]10286[/FOTORELACJA]

- Absolwenci opuszczają nas, chcemy ich godnie pożegnać. Mamy wiele atrakcji w otoczeniu orła białego. To forma zakończenia połączona z integracją dzieci, również  niepełnosprawnych, bo takie również uczęszczają do naszej placówki. Nie mamy okazji spotkać się często w tak szerokim gronie dlatego to fajna okazja - mówiła Elżbieta Strzelczak dyrektor przedszkola "Mali Wielcy”.

Przedszkolacy przygotowali program artystyczny. Całość została zorganizowana pod czujnym okiem pracowników przedszkola, którzy wspierali najmłodszych podczas akademii. 

[WIDEO]1163[/WIDEO]

- Jest na bogato, zaczynamy polonezem, a potem przedstawienie, w które włączyliśmy dzieci z niepełnosprawnościami. To idealnie pokazuje tą integrację, na której nam tak zależy - mówi dyrektor placówki. 

Przedszkole otwiera się coraz bardziej, szczególnie dla dzieci z niepełnosprawnościami. Już od września zamierza przyjąć grupę dwudziestu pięciu dzieci w nowej filii przedszkola.

[ALERT]1687704870014[/ALERT]

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

(PB)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%