Zamknij

Przygotowywali się do tego rok. Dziś odbyła się oficjalna uroczystość nadania...

14:06, 07.06.2023 PB Aktualizacja: 14:46, 07.06.2023
Skomentuj Foto: Gostyn24 Foto: Gostyn24

- Tworzymy zgraną przedszkolną rodzinę - zapewniała Magdalena Pietrula, dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 2, któremu dzisiaj nadano imię. Najmłodsi podczas uroczystości zaskoczyli ciekawym programem artystycznym, a po wszystkim zaprosili wszystkich na poczęstunek.

Przedszkole Miejskie nr 2 w Gostyniu powstało w 2020 roku, a przez ostatni rok społeczność przygotowywała się do nadania placówce imienia. Działania poskutkowały. Przedszkole od dziś nosi imię “Złotej Rybki”. Dziś przed południem odbyły się oficjalne uroczystości. 

- Przygotowywaliśmy się do tego rok, sama procedura nadania imienia trwała rok szkolny. Pracowaliśmy nad tym wspólnie z radą pedagogiczną i radą rodziców. Dziś nareszcie możemy nazywać się "Złotą Rybką" - mówiła Magdalena Pietrula, dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 2 w Gostyniu im. “Złotej Rybki”. 

Po oficjalnych przemówieniach, pracownicy wraz z dziećmi zaprosili gości do zabawy. Nauczyciele, rodzice oraz przedstawiciele samorządu razem z wiceburmistrzem Grzegorzem Skorupskim na czele, bujali się w rytm muzycznym prezentacji. Po wszystkim zaproszeni goście udali się na słodki poczęstunek.

Przypomnijmy. W przedszkolu działają cztery oddziały kształcące dzieci z powiatu gostyńskiego i okolic. Jak podkreślała dyrektorka, , dzięki ogromnemu zaangażowaniu pracowników, w placówce panuje rodzinna atmosfera. 

[FOTORELACJA]10234[/FOTORELACJA]

- Mamy wspaniałe osoby, z wielkim sercem otwarte na różne działania. Są bardzo kreatywni, swoimi działaniami i zaangażowaniem tworzą rodzinną, sprzyjającą rozwojowi atmosferę. Można powiedzieć, że tworzymy dla nich zgraną, przedszkolną rodzinę - podsumowała dyrektor Magdalena Pietrula.

[ALERT]1686139571509[/ALERT]

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!
 

(PB)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%