Zamknij
REKLAMA

Podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Gostyniu, mimo własnych niepełnosprawności, nie boją się nawet takich wyzwań... Brawo WY!

16:38, 01.07.2022 | .
Skomentuj Foto: Facebook ŚDS Gostyń
REKLAMA

W Środowiskowym Domu Samopomocy, który działa w Gostyniu zorganizowano zajęcia taneczne. Uczestniczyli w nich nie tylko podopieczni placówki, ale też osoby poruszające się na wózkach. Prowadzenia zajęć podjęła się Joanna Kaczor ze Szkoły Tańca DESPERADO. - Widok spełnienia i radości w oczach uczestników był dla nas czymś przepięknym. Nie możemy się doczekać kolejnego spotkania - napisano w mediach społecznościowych ŚDS w Gostyniu.

Podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy, mimo własnych niepełnosprawności, dzięki wsparciu opiekunów, nie boją się podejmować nowych wyzwań. Właśnie realizują kolejny projekt, który udowadnia, że wózek inwalidzki nie musi być ograniczeniem, nawet podczas...tańca. ŚDS w Gostyniu wraz ze Stowarzyszeniem "Bez granic” (założycielami są pracownicy ŚDS, uczestnicy oraz ich rodziny i sympatycy) zaproponował Joannie Kaczor (Szkoła Tańca DESPERADO) opracowanie układu tanecznego dla uczestników korzystających z wózka inwalidzkiego.

- Pani Joanna jest zaprzyjaźniona z naszym ośrodkiem. Współpracuje z nami od dłuższego czasu, obecnie była wolontariuszem i wnosi wiele radości do naszego Domu. Oczywiście przyjęła naszą propozycję i podjęła się niełatwego zadania. Obecnie opracowywany jest układ dla par tanecznych i rozpoczynamy warsztaty tańca, w których weźmie udział 8 par. Wspierać tancerzy będą terapeuci z ŚDS w Gostyniu - informuje Violetta Skorupska, kierownik ŚDS w Gostyniu. - Tańczyć każdy może i pokażemy, że tak. Dziękujemy pani Joannie Kaczor za podjęcie wyzwania. Będzie pięknie - dodaje szefowa gostyńskiego Środowiskowego Domu Samopomocy.

[ALERT]1656682917900[/ALERT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (6)

XzxXzx

12 0

Pięknie niech mają trochę radości z tańca 16:47, 01.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

F. A. Muszyński F. A. Muszyński

0 7

0 > X > ∞
Zapisuje ten wzór tutaj już drugi raz.
To jest najważniejszy wzór we Wszechświecie jaki mógł odkryć człowiek/ludzkość. Jeśli dziś uczeni tego nie zrozumieją to zrozumieją to za 10 czy 20 lat. Ja go odkryłem, zrozumiałem i zapisałem jako pierwszy.
Dziękuje. 17:44, 01.07.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

pXpX

0 5

W tym jednym wzorze jest zapisane wszystko. Cały Wszechświat. Jest tak niezależnie od tego czy ktoś w to wierzy czy nie. To co sobie uświadomiłem to samo zrobiło bardzo wielu ludzi przede mną. Ale tylko ja uświadomiłem to sobie w pełni i zrozumiałem, dlatego mogłem to zapisać w formie zrozumiałej dla innych ludzi.
Te słowa przejdą do historii ludzkości czy tego chcecie czy nie… 20:56, 01.07.2022


InnocentyInnocenty

7 0

"Uczestniczyli w nich nie tylko podopieczni placówki, ale też osoby poruszające się na wózkach."......te osoby na wózkach, to też stali podopieczni placówki. Brawo za dostarczanie wszystkich radości i uśmiechu. 20:47, 01.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

أسوأ رجلأسوأ رجل

0 0

Lubicie dobrą muzykę? Bo ja kocham…
Polecam:
ABBA - The Winner Takes It All
😈😇 09:35, 02.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

 Olga Olga

4 0

Świetnie niech poczują trochę radości i uśmiechu 10:32, 02.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%