Zamknij
REKLAMA

Co z terminami matur i egzaminów ósmoklasistów? Decyzja w przyszłym tygodniu

10:43, 09.04.2021 | PAP
Skomentuj Foto: PAP
REKLAMA

Czy matury i egzaminy ósmoklasisty odbędą się w normalnych terminach? O to zapytano dziś ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. Prawdopodobnie decyzja zapadnie w przyszłym tygodniu. - Chcę zobaczyć, jak będzie wyglądała ta sytuacja poświąteczna. - mówił w wywiadzie dla RMF FM szef resortu zdrowia.

Decyzja w sprawie terminów egzaminów maturalnych i ósmoklasisty najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu. Czy uczniowie muszą przygotować się na inny termin? Najprawdopodobniej nie... - Decyzja w sprawie terminów egzaminów maturalnych i ósmoklasisty w przyszłym tygodniu. Najprawdopodobniej nie zostaną one zmienione - powiedział w piątek w RMF FM minister zdrowia Adam Niedzielski. Dodał, że to pytanie skierowane jest "przede wszystkim do ministra Czarnka", ale - jak zaznaczył - ściśle z nim współpracuje. - Będziemy robili wszystko, by to odbyło się w normalnych terminach - zapewnił.

Równocześnie minister zaznaczył, że priorytetem jest przywracanie edukacji. - Jeśli będzie tylko jakakolwiek przestrzeń - podkreślam jakakolwiek - to natychmiast przedszkola, klasy I-III, ale także możliwość przeprowadzenia egzaminów będą przywracane. Będziemy robili wszystko, by te egzaminy się odbyły - powiedział minister Adam Niedzielski.

Matura ma rozpocząć się 4 maja, a egzaminy ósmoklasisty przeprowadzane będą od 25 maja.

(PAP)

(PAP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%