Zamknij

Wybiegane kalorie szybko uzupełnili. Na stadion wjechał ogromny tort urodzinowy!

07:01, 03.06.2023 mis Aktualizacja: 07:14, 03.06.2023
Skomentuj Foto: Gostyn24 Foto: Gostyn24

Sportowy Dzień Dziecka na gostyńskim stadionie, był nie tylko okazją do świetnej zabawy, czy możliwością poznania pracy strażaków, policjantów czy pracowników sanepidu. W tym roku impreza miała szczególny charakter - świętowano 15 urodziny gostyńskiej pływalni "Na Fali". Na gostyński stadion wjechał ogromny tort. Były życzenia i gromkie 100 lat!

Setki dzieci skorzystały z atrakcji przygotowanych z okazji Dnia Dziecka na gostyńskim stadionie. Były zjeżdżalnie, dmuchane tory przeszkód i mnóstwo zabaw na boisku - konkurencje siłowe, skoczne, bieżne, rzutne.

- Każda inicjatywa musi mieć akcent sportowy - mówił Wojciech Walkowiak z gostyńskiego OSiR-u.

Wydarzenie miało nie tylko akcent sportowy, ale zostało połączone z prezentacją służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo. Niebawem okres wakacyjny, dlatego szczególna uwagę zwracano na bezpieczeństwo podczas odpoczynku. Na gostyńskim stadionie pojawili się przedstawiciele policji, straży pożarnej, grupy poszukiwawczej SIRON, ratownicy wodni i pracownicy sanepidu. Obecność tak wielu mundurowych była doskonałą okazją do pamiątkowych zdjęć.

Oprócz aktywności podczas sportowej imprezy uczestnicy uzupełnili kalorie pysznym tortem urodzinowym. W tym roku - dokładnie 30 maja - gostyńska pływalnia "Na Fali" świętowała 15 urodziny. Basen oficjalnie otwarto w 2008 roku i od tego momentu skorzystało z niego ponad 2 miliony osób. 

- 15 lat to szmat czasu. Torty co 5 lat ładniejsze i mama nadzieję, że smaczne - zaczął Zbigniew Kordu, dyrektor OSiR w Gostyniu. - Czego życzyć pływalni? tanich mediów. Myślę, żeby każdego dnia parking był tak samo pełny, by nie było gdzie zaparkować i tak naprawdę wielu osób, które nie wyobrażają sobie życia miasta bez tego obiektu. - kontynuował dyrektor. - Mieszkańcy uczą się pływać, rehabilitują się, odpoczywają. Na pewno obiekt wpisał się w życie miasta - dodał szef OSiR w Gostyniu.

[FOTORELACJA]10218[/FOTORELACJA]

Zaraz potem na ogromnym torcie odpalono race i zebrani odśpiewali gromkie 100 lat.

- Sto lat! Sto lat! Niech żyje, żyje nam! A kto? Basen! - wykrzyczeli zebrani na stadionie.

Krojeniem ogromnego ciasta zajął się dyrektor Zbigniew Kordus wraz z pracownikami. Jak smakował urodzinowy tort? Osobiście nie spróbowaliśmy, ale jak zapewniali uczestnicy...był pyszny.

[ALERT]1685729889752[/ALERT]

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

(mis)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%