Zamknij
REKLAMA

Było na co popatrzeć. Radzili sobie lepiej niż nasza reprezentacja z Czechami...

10:30, 27.03.2023 mis Aktualizacja: 10:58, 27.03.2023
Skomentuj Foto: Gostyn24.pl Foto: Gostyn24.pl

- Porównując piątkowy mecz reprezentacji Polski i te, które właśnie się rozgrywają na boisku, to naszym strażakom idzie lepiej - żartował Bogdan Pawlak, prezes Zarządu Miejsko-Gminnego OSP RP w Krobi. Strażacy mierzyli się w Halowym Turnieju Piłkarskim. Najlepsi będą reprezentować gminę na turnieju powiatowym.

Osiem Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych i dwanaście seniorskich OSP rywalizowało w niedzielę w Halowym Turnieju Piłkarskim w hali sportowej przy szkole średniej w Krobi. 

- W porównaniu z ubiegłym rokiem, to frekwencja jest dużo wyższa. Chyba wszystko zaczyna wracać do normy po pandemii - mówił Bogdan Pawlak, prezes Zarządu Miejsko-Gminnego OSP RP w Krobi. - Taka już nasza tradycja polska, że lubimy grać w piłkę nożną, ale obserwując piątkowy mecz piłki nożnej naszej reprezentacji, to można w to faktycznie wątpić. Porównując piątkowy mecz reprezentacji Polski i te, które właśnie się rozgrywają na boisku, to naszym strażakom idzie lepiej - żartował Bogdan Pawlak, prezes Zarządu Miejsko-Gminnego OSP RP w Krobi.

W klasyfikacji końcowej Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych pierwsze miejsce zajęła drużyna OSP Sułkowice w składzie: Mateusz Maćkowiak (bramkarz), Bartosz Łapawa, Tobiasz Chudy, Dawid Jaraczewski, Gniewko Szpruta, Jan Bąk i Kacper Zaborowski.

- Pierwsze nasze zwycięstwo w tym turnieju i mamy nadzieję, że nie ostatnie - mówił Mateusz Maćkowiak kapitan drużyny i bramkarz. - Mecze były bardzo wyrównane, ale wszystkie udało sie wygrać z "czystym kontem". Nie strzelili nam żadnego gola, za to my aż 11 bramek - dodał nasz rozmówca.  

Drugie miejsce zajęło drużyna MDP Bukownica, a trzecie MDP Żychlewo.

[FOTORELACJA]10046[/FOTORELACJA]

Wśród drużyn seniorskich zwycięzcami kolejny rok z rzędu została drużyna OSP Niepart I, drugie miejsce wywalczyło OPS Posadowo, a trzecie OSP Wymysłowo.

- OSP Niepart I, to obrońcy tytułu z ubiegłego roku i zwycięzcy turnieju powiatowego, który był rozgrywany w Pępowie - mówił Bogdan Pawlak, prezes Zarządu Miejsko-Gminnego OSP RP w Krobi.

[ALERT]1679905754715[/ALERT]

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!
 

(mis)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

Prezes OSPPrezes OSP

0 0

To jest tylko zabawa. Zawody dla strażaków a nie zbieranina zawodników do jednostki... Niech każda jednostka wystawi swoich prawdziwych ludzi to zobaczymy kto będzie na pierwszym miejscu. Niepart zbieranina żenada.... 21:17, 30.03.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%