Zawodniczka klubu Taekwondo Olimpijskiego „Wilk” Gostyń, 14-letnia Natasza Wośkowiak, po raz kolejny została Mistrzynią Polski...

14:14, 18.05.2022 . Aktualizacja: 14:14, 18.05.2022
Skomentuj Foto: Robert Wośkowiak/Fotomontaż/Cana/Gostyn24 Foto: Robert Wośkowiak/Fotomontaż/Cana/Gostyn24

Zawodniczka klubu Taekwondo Olimpijskiego „Wilk” Gostyń, 14-letnia Natasza Wośkowiak, po raz kolejny została Mistrzynią Polski. W kategorii junior młodszy  od trzech lat jest najlepszą zawodniczką w kraju. Teraz będzie reprezentować Polskę w zawodach Pucharu Świata, jakie odbędą się w Bułgarii.

Podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych które odbyły się 14-15 maja w Białymstoku, Natasza Wośkowiak po trzech ciężkich walkach w kategorii junior młodszy została Mistrzynią Polski w Taekwondo Olimpijskim i to po raz trzeci z rzędu.

Aby wziąć udział w finałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży zawodnicy muszą wywalczyć kwalifikacje. Natasza do zawodów przygotowywała się  już od marca trenując 5 -6 razy w tygodniu - informuje trener Robert Wośkowiak, prywatnie ojciec Nataszy

Po zgrupowaniu kadry w Centralnym Ośrodku Sportu Zakopane, gdzie trenowała przez cały tydzień, została powołana do reprezentacji Polski i będzie reprezentować nasz kraj podczas zawodów Pucharu Świata w Sofii w Bułgarii. To historyczna chwila...

Będzie to pierwszy turniej Nataszy z orzełkiem na piersi. W historii gostyńskiego Taekwondo to pierwszy taki sukces. Wielkie  podziękowania należą się trenerowi Adrianowi Niedziela z klubu Funfit  za przygotowanie motoryczne Nataszy do zawodów- dodaje Robert Wośkowiak

Z ogromnego sukces zawodniczki klubu Taekwondo Olimpijskiego „Wilk” Gostyń cieszy się nie tylko rodzina i przyjaciele, ale też  klubowi koledzy i koleżanki, oraz wszyscy, którzy trzymają za nią kciuki za jej występ w narodowych barwach.