Zamknij
REKLAMA

Nie przestaje zadziwiać

11:49, 21.09.2019 | J.J
Skomentuj
REKLAMA

Nasz niezawodny sportowiec Czesław Roszczak, zawodnik UKS „Olimpijczyka” Pogorzela nie przestaje zadziwiać. Podczas Mistrzostw Europy Masters w lekkiej atletyce, jakie odbyły się we Włoszech wystartował w sześciu konkurencjach zdobywając jeden medal i trzy razy ocierając się o podium

W dniach 4 -15 września w regionie Wenecji we Włoszech odbyły się Mistrzostwa Europy Masters w lekkiej atletyce. Polska reprezentacja liczyła 122 zawodników. Wśród nich Czesław Roszczak zawodnik UKS „Olimpijczyka” Pogorzela , który wystartował w sześciu konkurencjach. Niestety tylko w pchnięciu kulą z wynikiem 11, 58 m udało mu się zdobyć srebrny medal . W trzech innych konkurencjach - rzucie młotem, ciężarkiem i 5-boju rzutowym otarł się o podium zajmując czwartą pozycję. Trochę gorzej poszło mu w rzucie dyskiem gdzie uzyskał siódmy wynik i rzucie oszczepem, gdzie był dziesiąty.

Mimo to występ naszego niezawodnego Czesława Roszczyka należy uznać za bardzo udany, podobnie jak postawę całej polskiej reprezentacji która przywiozła do kraju 71 medali, w tym 20 złotych, 27 srebrnych i 24 brązowe. W punktacji medalowej Polska zajęła 8 miejsce.

(J.J)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz