Zamknij
REKLAMA

Zdolne dzieciaki...

10:43, 09.04.2019 | M.S
REKLAMA
Skomentuj

Dla nich dzień bez tańca, to dzień stracony. Nie dość, ze przynosi im ogromną radość, to jeszcze doskonale przekuwają swój talent na liczne nagrody. Tylko w ostatnich tygodniach podopieczni DANCE ART & YOGA STUDIO, przywieźli ich kilka. - Radość tym większa, że możemy reprezentować Gostyń i jesteśmy rozpoznawalni przez Grupy z całej Polski - mówi Ewa Janowska, kierownik szkoły.

Tancerze DANCE ART & YOGA STUDIO sezon rozpoczęli znakomicie prezentując swoje umiejętności w kilku konkursach tanecznych. Pierwszy wyjazd na Turniej Tańca Lil Dance Elite – Ogólnopolskie Zawody Street Dance w Poznaniu nie przyniósł grupom miejsca na podium, ale była to dla młodych ludzi doskonała lekcja. - Grupy nie zajęły miejsca na podium, ale zdobyły kolejne wartościowe doświadczenia a przy tym bawiły się znakomicie - mówi Ewa Janowska, kierownik szkoły DANCE ART & YOGA STUDIO.

Bardziej szczęśliwe dla młodych tancerzy okazały się kolejne wyjazdy. W XVI Turnieju Formacji Tanecznych w Mosinie Zaprezentowały się: - EV DANCE KIDS w choreografii pt. „W Świecie Zwierząt” w kategorii Inne Formy Tańca 9-11 lat zdobywając wyróżnienie oraz EV DANCE PLUS w choreografii pt. „Taneczne Igrzyska” w kategorii Inne Formy Tańca 12-15 lat zajmując II miejsce. Dodatkowo Eliza Perdon (kat. 12-15 lat) zdobyła wyróżnienie za osobowość taneczna i sceniczną.

Prawdziwy wysyp nagród i wyróżnień czekał ich na I Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego w Pakosławiu. Grupy EV DANCE FUN i EV DANCE PLUS zakończyły turniejowe zmagania na II miejscu. Podobnie jak Grupa Tańca Współczesnego HOMO SALTANS w kategorii Taniec Współczesny. Grupy EV DANCE KIDS i EV DANCE TEAM miały podium w zasięgu ręki. Ostatecznie zajęły znienawidzone przez uczestników wszelkiego rodzaju konkursów i zawodów...czwarte miejsce.

Zadowolenia z osiągnięć swoich podopiecznych nie kryje Ewa Janowska. - Rozpoczęliśmy sezon tanecznych wyzwań i rywalizacji. Cieszę się, że grupy chcą tańczyć i mają odwagę uczestniczyć w Turniejach Tańca w skali ogólnopolskiej. Mimo, że rywalizacja jest na bardzo wysokim poziomie, Grupy z którymi mam przyjemności pracować, zawsze z dużym entuzjazmem i zapałem podejmują się kolejnych wyzwań tanecznych. Rywalizacji towarzyszy gorąca atmosfera, emocje i napięcie w oczekiwaniu na wyniki, ale to sprawia, że Młodzi tancerze pragną poznawać sztukę tańca - mówi Ewa Janowska, kierownik szkoły DANCE ART & YOGA STUDIO. - Radość tym większa, że możemy reprezentować Gostyń i jesteśmy rozpoznawalni przez Grupy z całej Polski. Zatem gratulacje dla tancerzy za pracowitość, energię i pasję! - dodaje.

(M.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

IZaIZa

19 0

Brawo dla dzieci i WIELKIE BRAWA dla p. EWY :) 12:55, 09.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PatiPati

15 0

Gratulacje dla pani Ewie i grup oczywiście!!!Jesteście super! Dalszych sukcesów na kolejnych turniejach! 18:17, 09.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AriaAria

15 0

Podziw dla Ewy !! Gratulacje i trzymamy kciuki za kolejne występy:) 19:42, 09.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JolaJola

4 0

Gratulacje!!! 22:36, 14.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone