Zamknij
REKLAMA

Tylko elita mogła ja pokonać...

11:41, 11.02.2019 | MiS
REKLAMA
Skomentuj
Foto: arch. prywatne

Ciężka praca zaowocowała. Tak można podsumować to co wydarzyło się podczas Gali Mistrzów Biegów Przeszkodowych "Orły OCR 2018". Wśród laureatów znaleźli się organizatorzy pępowskiego biegu Runaway, zdobywając statuetkę w kategorii "Objawienie roku wśród przeszkód debiutujących na biegu w roku 2018"

Na II Galę Mistrzów Biegów Przeszkodowych "Orły OCR 2018" w Płocku, organizowanej przez Stowarzyszenie OCR Polska i Adrenaline Rush OCR, zjechali zawodnicy i organizatorzy wydarzeń sportowych z całej Polski. Znaleźli się wśród nich także inicjatorzy biegów Runaway w Pępowie - Krzysztof Zmysłowski i Tomasz Gruetzmacher, którzy odebrali statuetkę w kategorii "Objawienie roku wśród przeszkód debiutujących na biegu w roku 2018"  To ogromny sukces, gdyż pokonali takie marki jak Barbarian Race, Runmageddon czy Adrenaline Rush - Przeszkoda Invictus, która dała nam zwycięstwo w tej kategorii, była przeszkodą finałową na zeszłorocznych Mistrzostwach Polski w Gdyni - mówi Krzysztof Zmysłowski, współorganizator biegu Runaway w Pępowie. - Invictus zebrał prawdziwe żniwo wśród zawodników. Nie każdy uczestnik kategorii Elite był w stanie ją pokonać - dodaje.

21-metrową "zaporę" zaprojektował Kamil Pupkowski - brązowy medalista Mistrzostw Świata z Kanady w biegach przeszkodowych, ale pewnie nie powstałaby gdyby nie firmy Hibernus i Sinclair Polska, które sfinansowały jej budowę. - Nie ukrywamy, że I miejsce w tej kategorii na Gali Mistrzów Biegów Przeszkodowych "Orły OCR 2018" to dla nas ogromne wyróżnienie. To motywuje nas do dalszego działania. Mamy w głowach mnóstwo pomysłów i wizualizacji, które czekają na realizację. Mamy nadzieję, ze znajdą się partnerzy, którzy pomogą nam w realizacji tych marzeń - mówi Krzysztof Zmysłowski.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (2)

:-):-)

10 6

Szacuuun Panowie!!! Dalszych sukcesów i motywacji do pracy.
Pozdrawiam ???? 12:26, 11.02.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

MiodekMiodek

2 0

Sam siebie pytasz czy pozdrawiasz? 09:32, 12.02.2019


© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone