Zamknij
REKLAMA

Przyznali się do błędu...

13:30, 30.07.2018 | MiS
REKLAMA
Skomentuj
Foto: organizatorzy

Nieoczekiwany zwrot wydarzeń w drugim meczu Małej Ligii Dzikich Drużyn. Zespół "FC" Bodzewo, który zajmował pierwsze miejsce, spadł na ostatnią pozycję. Okazało się, że zawodnicy złamali regulamin.

Na boisku wielofunkcyjnym w Zespole Szkół Rolniczych w Grabonogu odbył się drugi z czterech zaplanowanych turniejów II Edycji Małej Ligi Dzikich Drużyn w piłkę nożną pod hasłem "Bezpieczne wakacje - Grabonóg 2018", zorganizowany dla dziewcząt i chłopców w wieku gimnazjalnym i młodszych. Do rozgrywek ponownie zgłosiło się pięć zespołów: RED BULL "FC" Piaski, "FC" Bodzewo, "HURAGAN" Godurowo, "GRABO TEAM" Grabonóg i "BODZEWIANKA" Bodzewo. Mecze rozgrywane były systemem "każdy z każdym" 2 x 8 minut.

Na półmetku rozgrywek tabela wyników bardzo się zmieniła. Zespół "FC" Bodzewo nie jest już faworytem. Drużynę ukarano za złamanie regulaminu. - W pierwszym turnieju zaistniała sytuacja niezgodna z regulaminem, brali w nim udział zawodnicy, którzy są starsi wiekiem, za co drużyna została pozbawiona zdobytych punktów, a zawodnicy strzelonych bramek. Zawodnicy przyznali się do błędu i dzielnie walczą w dalszych turniejach - wyjaśnia Zbigniew Klimański, współorganizator wakacyjnej ligi dla dzieci i młodzieży.

W ten sposób po drugiej turniejowej rundzie na prowadzenie wyszedł zespół "HURAGAN" Godurowo (19 pkt.). Jeden punkt mniej ma na swoim koncie "RED BULL” FC Piaski (18 pkt.). Kolejne miejsca zajmują - "GRABO TEAM" Grabonóg (10 pkt.), "BODZEWIANKA" Bodzewo (7 pkt.) i "FC" Bodzewo (3 pkt.).

Najlepsi strzelcy w swoich zespołach po II turnieju:
"FC" Bodzewo - (Kędziora Kamil -1, Sarbinowski Jakub – 3, Bartkowiak Adrian - 2)
"RED BULL" FC Piaski - (Talaga Igor – 4, Jankowiak Patryk – 5, Holewiński Łukasz – 2, Borowczyk Nikodem - 2)
"HURAGAN" Godurowo - (Banaszak Eryk – 3, Dopierała Nicolas – 2, Dopierała Bartosz – 4, Ziółkowski Leszek – 9, Dratwiak Kacper - 4)
"BODZEWIANKA" Bodzewo - (Bartosz Mateusz, Kubiak Jakub, Kasperkowiak Patryk , Kaczmarek Maciej, Jankowiak Karol – po 1)
"GRABO TEAM" Grabonóg - (Zimowski Stasiu – 6, Nowak Katarzyna – 2, Sierszulski Jakub – 1, Sierszulski Łukasz 1+S, Tristan Jooste – 1).

Trzeci turniej już w najbliższy czwartek 2 sierpnia od godz. 16.

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

janekjanek

1 0


Szkoda ze ten kto pisał artykuł nie podał wyników tego turnieju ! 20:39, 15.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone