Zamknij
REKLAMA

Pokazały, że też potrafią

11:28, 11.06.2018 | MiS
REKLAMA
Skomentuj

Rekordowa liczba drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych oraz Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych pojawiła się na boisku sportowym w Daleszynie. Okazją ku temu były Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze, w których oprócz podstawowej sztafety i ćwiczeń bojowych strażacy prezentowali też pokaz musztry.

Zawody sportowo-pożarnicze to doskonała okazja do zdrowej, sportowej rywalizacji oraz sprawdzenia swoich umiejętności. Zawody sportowo-pożarnicze w Daleszynie były dla strażaków ochotników kolejnym pokazem ćwiczeń, zwłaszcza w posługiwaniu się sprzętem pożarniczym. Drużyny zaprezentowały też pokaz musztry. Niektórym tę właśnie konkurencję udało się wykonać bezbłędnie, tak jak kobiecej drużynie OSP Kunowo, która w ostatecznej klasyfikacji wywalczyła II miejsce.

W zawodach wzięły udział 24 drużyny. W przypadku dorosłych i młodzieży konkurencje nieco się różniły, lecz każda z nich wymagała od zawodników szybkości, precyzji i zgrania. Żaden błąd nie uchodził uwadze sędziów.

Przy dopingu publiczności strażacy pokazali, na co ich stać. Ostateczne zwycięstwo wśród młodzieżowych drużyn pożarniczych dziewcząt wywalczyła drużyna MDP Dusina, drugą pozycję zajęło MDP Gola, natomiast trzecią MDP Kunowo. Wśród chłopców na pierwszym miejscu uplasowała się załoga MDP Krajewice, na drugim MDP Stary Gostyń, a na trzecim MDP Kosowo.

W kategorii seniorskiej kobiet zwyciężyła drużyna z OSP Daleszyn, drugie miejsce wywalczyły panie z OSP Kunowo. Różnica w punktacji między nimi była bardzo niewielka, zaledwie 0,1 sekundy. Jeśli chodzi o mężczyzn, najlepszy wynik osiągnęła drużyna z OSP Siemowo, druga była jednostka z OSP Dusina, a trzecia OSP Kunowo.

(MiS)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (2)

KjkszpjKjkszpj

1 3

Podajcie dokładne wyniki 14:24, 11.06.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

kotkot

0 0

osp głela wygrało 14:19, 13.06.2018


© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone