Zamknij

Mają w sobie ogromną moc! W tym roku każdy może sobie na nie pozwolić

17:47, 04.12.2023 Autopromocja Aktualizacja: 14:07, 07.12.2023
Foto: Canva Foto: Canva

Tradycja składania bożonarodzeniowych życzeń sięga setek lat. Są one równie ważne, jak obdarowywanie najbliższych prezentami czy wspólne przełamywanie opłatkiem. Tych kilka słów, wypowiedzianych przy wigilijnym stole, ma w sobie ogromną moc. Są symbolem radości, miłości i pojednania, których wartość, zwłaszcza w dzisiejszych czasach bywa nieoceniona. Może dlatego zwyczaj ten już dawno wyszedł poza ramy domowego ogniska i stał się jedną najbardziej serdecznych chwil w roku. Dostrzegają to nie tylko mieszkańcy, ale też przedstawiciele firm, samorządów i organizacji, którzy za pośrednictwem portalu Gostyn24, mogą dotrzeć nawet „na koniec świata” 

Gostyn24, to portal, który nieprzerwanie działa od 17 lat i jest pierwszym źródłem informacji dla setek tysięcy mieszkańców nie tylko powiatu gostyńskiego. Z publikacji przekazywanych przez dziennikarzy G24 korzystają osoby pracujące w Niemczech, Francji, Holandii a nawet USA. Zaglądają też mieszkańcy sąsiednich gmin i powiatów, co przekłada się na całkiem spore zasięgi. Potwierdzeniem tego może być choćby liczba osób obserwujących Gostyn24 na Facebooku, która przekroczyła już 52 tysiące.

Od wielu lat, w okresie Świąt Bożego Narodzenia zachęcamy do przekazywania sobie życzeń za naszym pośrednictwem i to się przyjęło. Każde złożone w tym czasie życzenia, to wyraz szacunku zarówno dla  klientów, wyborców czy pracowników. Dlatego w tym roku przygotowaliśmy aż trzy różne opcje do wyboru  – przekonuje Jarosław Jędrkowiak, wydawca Gostyn24.

 

 

OPCJA NR 1, obejmuje stworzenie oprawy graficznej i publikację ( baner 1170 X 600 px. ) razem z wybraną lub dedykowaną treścią, pod działem WIELKOPOLSKA 24.

OPCJA NR 2 ,stworzenie oprawy graficznej i publikację ( baner 1170 X 600 px. ) razem z wybraną lub dedykowaną treścią, pod działem TOP1

OPCJA NR 3  obejmuje stworzenie oprawy graficznej i publikację ( baner 1170 X 600 px. ) razem z wybraną lub dedykowaną treścią, w górnej części portalu - pod MENU GOSTYN24 - NAD DZIAŁEM TOP1. Dodatkowo, wszystkie życzenia zamieszczone w tej opcji zostaną wyemitowane również podczas przerw reklamowych, podczas corocznej relacji na żywo, naszego autorskiego programu pt. „Magiczne Święta z Gostyn24 – Świąteczny Mikołaj rozdaje prezenty” , który nadamy 17 grudnia 2023 roku, za pośrednictwem Facebooka. 

 

Magiczne Święta z Gostyn24 – Świąteczny Mikołaj rozdaje prezenty” , który realizujemy od kilku lat to wyjątkowa zabawa, w której uczestniczą tysiące osób. W tym roku pewnie będzie podobnie. Do zdobycia będą co najmniej 24 cenne upominki podarowane przez lokalne firmy i dwie nagrody specjalne od naszych PARTNERÓW.  Mogę tylko zdradzić, że będzie „na bogato” – dodaje Jarosław Jędrkowiak

Decyzję o wyborze jednej z trzech opcji pozostawiamy do przemyślenia i zachęcamy do kontaktu. O szczegóły można pytać wysyłając e-mail na adres [email protected] lub dzwoniąc pod numery: 531 828 244 oraz 602 122 702.

 

(Autopromocja)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%