Zamknij
REKLAMA

Zaczynali skromnie, dziś mogą być dumni z tego co osiągnęli przez ostatnie 10 lat

08:51, 11.06.2021 | Materiał Partnera

Na rynku istnieje od 2011 roku, a dokładnie 17 czerwca obchodzić będzie swoje dziesięciolecie. Od lat zaopatrują lokalne firmy w artykuły niezbędne do pakowania i zabezpieczania towarów. a od niedawna w szeroko rozumiane artykuły higieniczne – środki czystości oraz opakowania jednorazowe dla gastronomii. Na początku nie było łatwo, lecz dzięki wytężonej pracy i determinacji stali się liderem na rynku, udowadniając, że mimo ogromnej konkurencji można osiągnąć zawodowy sukces.

Firma "FOLSTAR" Patryka Ratajczaka mieści się w Gostyniu, przy ulicy Energetyka 2i. Od początku swojej działalności stawiała na wysokiej jakości produkty i dobre relacje z klientami. Zaczynali skromnie, dostarczając firmom, gospodarstwom rolnym i osobom prywatnym materiały do pakowania oraz różnego rodzaju folie. Ich działalność skupiała się głównie na powiecie gostyńskim.  - Zaczęło się bardzo skromnie - sprzedałem samochód, żeby kupić maszynę do przewijania folii. Od samego początku zajmowałem się tym sam, wracałem po pracy i działałem, to była moja dodatkowa gałąź rozwoju. Nie było łatwo, ponieważ istniały oczywiście firmy z wieloletnim doświadczeniem - w samym Gostyniu, jak i w okolicy. Początkowo działalność była na mniejszą skalę, a z roku na rok zdobywałem nowych odbiorców, dzięki czemu od 10 lat zaopatrujemy większe firmy w materiały pomocnicze, takie jak, folia stretch, taśmy pakowe, folie bąbelkowe, pianki, taśmy samoprzylepne, worki foliowe, taśmy PP, PET, rękawice nitrylowe, lateksowe i robocze. - informuje Patryk Ratajczak.
 

 


Po 10 latach działalności, mogą śmiało powiedzieć, że obrali dobry kierunek. Folia okazała się początkiem tej drogi, a kompleksowa obsługa klienta oraz poszerzanie oferty przełożyła na sukces. Dziś choć zaopatrują głównie duże podmioty, nie zrezygnowali z dotychczasowych odbiorców, a dodatkowo zamierzają otworzyć się na klientów indywidualnych. W planach są zamówienia przez telefon i dowóz do osób prywatnych na terenie Gostynia. - Stali klienci, którzy są zadowoleni z moich usług, chcieli by ich dostawy były bardziej kompleksowe, co wpłynęło na decyzję o rozwinięciu działalności o kolejne produkty. Chodzi o to, że często dopytywali mnie czy jestem w stanie "załatwić" także artykuły higieniczne, papier toaletowy, czyściwa czy płyny. Łatwiej zabrać wszystko "za jednym razem" od jednego dostawcy. - mówi Patryk Ratajczak i dodaje - Dlatego od pewnego czasu można dostać u nas także specjalistyczne środki czystości, koncentraty, środki do dezynfekcji i inne. Wprowadzając taki asortyment, chciałbym również zaopatrywać osoby prywatne, ponieważ w każdym domu użytkowane są tego typu produkty, np. ręczniki papierowe. Ja gwarantuję, że nasze są hitem i każdy, kto kupi je raz, na pewno po nie wróci. - zapewnia właściciel.
 


Idąc za ciosem oraz z duchem czasu, Patryk Ratajczak wprowadził też do oferty „Folstaru” produkty pochodzenia ekologicznego - kartoniki, sztućce, talerze, torby papierowe, kubki - Jest to asortyment idealnie wpisujący się w okres letni, ale i nie tylko. W sezonie często organizujemy spotkania rodzinne. Te produkty, gwarantują nam mniej sprzątania, ale i funkcjonowania w zgodzie z naturą. - dodaje właściciel firmy.
 


"Folstar" to także firma angażująca się w sprawy społeczne. Podczas pandemii wspomagała gostyński szpital zaopatrując go w rękawice nitrylowe, maseczki i płyny do dezynfekcji. Dziś z perspektywy czasu, mogą śmiało powiedzieć, że odnieśli sukces. Dzięki wytężonej pracy i determinacji właściciela stali się liderem na rynku.

 


Firma "Folstar" od zawsze ceniła sobie zadowolenie klienta. Jak przekonuje jej właściciel - Patryk Ratajczak " Dla mnie każdy klient jest ważny". Ale czy jest coś co wyróżnia ich na rynku? - Przede wszystkim ekspresowa dostawa, realizowana najczęściej w tym samym dniu oraz wysoka jakość świadczonych usług. Jesteśmy też firmą bardzo elastyczną, wychodzimy z założenia, że każdy klient jest ważny. Jeżeli nie posiadam w asortymencie danego produktu, jesteśmy w stanie go zorganizować szybko i w dobrej cenie. Myślę, że to nasze główne zalety, kto chce się przekonać, zapraszam do kontaktu, telefon: 605 348 300 oraz adres mailowy: kontakt@folstar.pl

 

Z okazji dziesięciolecia "FOLSTAR" przygotował dla wszystkich rabat 10%

na zakup ręczników papierowych. Wystarczy podać hasło "Gostyń24" w terminie od 17.06.2021 r. - 17.07.2021 r. 

 

 

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%