Wczoraj w Lesznie i Dzięczynie, dzisiaj w Piaskach i na Świętej Górze. Kolejna grupa motocyklistów, tym razem w większości z naszego powiatu zainaugurowała motocyklowy sezon. I choć pogoda raczej nie sprzyjała, to tradycji stało musiało stać się zadość. Była modlitwa, błogosławieństwo i woda święcona. Zaraz potem kawalkada ruszyła w kierunku Piasków, gdzie odbył się piknik z wieloma atrakcjami.
Kilkuset motocyklistów głównie z naszego powiatu zjechało dziś na Świętą Górę, by poświęcić swoje motocykle i pomodlić się o bezpieczeństwo na drodze. Wszystkie "maszyny" prezentowały się znakomicie. Wśród nich Harleye, Yamahy, Hondy i wiele innych. Było też sporo zabytkowych pojazdów i zwykłych skuterów.
Podczas mszy świętej ks. Jakub Przybylski, który także jest motocyklistą, namawiał zgromadzonych do ostrożnego i bezpiecznego podróżowania, rozważnej jazdy pod drogach miłosierdzia. Dzisiejsze otwarcie sezonu motocyklowego zorganizował Klub Motocyklowy „Wolni Jeźdźcy” z Piasków. W imieniu czytelników Gostyn24, życzymy szerokiej drogi.
Padł rekord! Skarbówka musiała oddać miliony...
Art 286 k.k ścigany z urzędu, zakup w kas którego wcale nie było i faktury wewnętrzny fikcja ( psycha) dziewczyny Lecha Pękalskiego.
Leszek Pękalski
10:55, 2025-08-23
Była to jedyna taka rozrywka w tym mieście. Rodzic...
Placzki i ryki jak ciotki weroniki, jeśli niema kto grać to niech idą ci którzy odstawiają ryki i wielki płacz
Wiech
10:51, 2025-08-23
Porody w Gostyniu tylko do końca wakacji. Szpital...
Przecież już przestali się rozmnażać i choćby porodówka była w każdej miejscowosci to nic nie zmieni w gostyniu przynosiła straty potem lament że szpital zadłużony myślcie trochę anie tylko bezsensowne komentarze najpierw wypieliscie się na gostynska porodówkę a teraz lament
Ale
10:30, 2025-08-23
Zamykają ruchliwą ulicę w mieście. Droga groziła...
Dobrze, że biorą się za kanalizacje. Miejmy nadzieję, iż jezdnia nie bedzie węższa niż ta co jest obecnie. Bo słyszałam , że tak ma być. I będzie katastrofa.🧐🫣🤔🤗
Pola
10:13, 2025-08-23
7 9
Niema czegos takiego jak woda swiecona to kranowa
14 7
panowie w terenie zabudowanym tez was obowiązują przepisy
6 7
Byliście wspaniali. *%#)!& motory no i Wy oczywiście też.
6 5
Rewelacja Kochani ????????????
6 3
Fajna impreza, ogromne zaangażowanie organizatorów, święcenia motocykli -wszystko super. Tylko na litość Boską czy naprawdę niektórzy motocykliści mają sieczkę zamiast mózgu? Otóż Panowie w Piaskach na ul Drzęczewskiej też obowiązują przepisy ruchu drogowego!!!! Czy musi dojść do tragedii aby jeden jełop z drugim to zrozumieli i zaniechali popisów prędkości swoich motocykli. Wstyd i kompletny brak szacunku dla organizatorów.
11 4
Szopka , to nie motocyklisci tylko posiadacze motocykli , przebierańcy z lisimi kitami,pozerzy , fascynaci czego ? jażdżenia po kościołach , święceniach , otwarciach ,zakończeniach i tym podobnych farsach i *%#)!& w wehrmachtowskich kaskach i szybach zakrywających całe osiedle i wyprasowanych chustkach .I jaka tradycja z tą wodą święconą , nie ma czegos takiego jak sezon motocyklowy ,motonitą jestes na zawsze a nie przez trzy miesiące zaczynając od kościoła . Polecam film Gang dzikich wieprzy ,odnajdziecie tam siebie heheheeh a teraz możecie mi na .....
3 2
Tak tylko Ci napl....ćććć. Całkowity brak... fe...
7 1
a oni tez mają lusterka ?
2 1
PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO TEŻ DOTYCZĄ KIEROWCÓW MOTOCYKLI. ŻYCZĘ MOTOCYKLISTOM WYOBRAŹNI I NIECH PATRZĄ NA DROGĘ BO SAMOCHODY SĄ WSZĘDZIE.
UWAŻAJMY NA SIEBIE TO PRZEŻYJEMY , A NIE TYLKO NA MOTORY
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz