Uroczysty apel, świadectwa w dłoń i po wielomiesięcznych trudach na długie tygodnie będzie można zapomnieć o podręcznikach, zeszytach, sprawdzianach. Dziś oficjalnie zakończył się rok szkolny, co dla większości uczniów było długo wyczekiwanym momentem. Teraz będą mogli wypoczywać i zbierać siły przed wrześniową inauguracją.
Zakończenie roku szkolnego – chyba najbardziej radosny moment spośród wszystkich dni w uczniowskim życiu, w końcu stał się faktem. - To ważny moment w naszym uczniowskim życiu. Zamykają się drzwi jednej klasy, a otwierają kolejnej. Podsumowujemy wynik całorocznej pracy – bilans zysków i strat - mówili uczniowie prowadzący uroczystość zakończenia roku szkolnego 2015/2016 w Zespole Szkół Rolniczych w Grabonogu.
Dyrektor placówki Bożena Ryczkowska gratulowała uczniom osiągniętych wyników i życzyła udanych wakacji. - To wielkie święto w życiu szkoły, początek i zakończenie roku szkolnego - mówiła Bożena Ryczkowska, dyrektor ZSR w Grabonogu. - Początek to czas kiedy z nowym zapasem sił, z wiarą w swoje umiejętności i sukces rozpoczynamy nowy etap. Zakończenie to czas kiedy cieszymy się z owoców własnej pracy, z tego czego dokonaliśmy, z tego co osiągnęliśmy - kontynuowała. - Wierzę, że w drodze ku dorosłości potraficie, drodzy uczniowie, we właściwy sposób wykorzystywać doświadczenia minionego roku szkolnego. Mam nadzieję, że wasza wiedza została wzbogacona o nauki płynące zarówno z tego co przyniosło wam sukces, jak również z tego co doprowadziło do porażek.(...)Dzisiaj, drodzy uczniowie, umiecie o wiele więcej aniżeli umieliście we wrześniu. Jesteście też bardziej dorośli, widać to po waszym zachowaniu, każdego dnia pokazywaliście, że potraficie sprostać coraz to większym wymaganiom, które stawia przed wami szkoła i czekająca was przyszłość - podsumowała dyrektor Bożena Ryczkowska.
Nie zabrakło wyróżnień i nagród dla najlepszych uczniów. Za wybitne osiągnięcia w nauce zostały wręczone nagrody książkowe. Kilkunastu żaków zostało nagrodzonych za udział w konkursach i turniejach. Były też podziękowania dla nauczycieli, pracowników administracji i obsługi szkoły.
MiS
Franz Maurer13:20, 24.06.2016
Zosia najpiękniejsza policjantka :-*
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz