Wiadomości z regionu Gostyn24, najważniejsze informacje, wiadomości i wydarzenia

Zamknij

Jubileuszowy turniej w Rokosowie - zdjęcia

08:46, 06.08.2012

Do V Turnieju im. Jana Dopierały przystąpiły cztery piłkarskie drużyny, nie tylko z naszego powiatu. Jak co roku, zanim rozpoczęto zawody, minutą ciszy uczczono pamięć zmarłego społecznika. Oprócz piłkarskiej rywalizacji, było też strzelanie z wiatrówki i towarzyskie potyczki pomiędzy mieszkańcami Rokosowa i Starej Krobi.

Uroczystego otwarcia zawodów na boisku w Rokosowie dokonał Bogdan Ptaszyński, przedstawiciel władz OZPN Leszno, Agnieszka Maćkowiak, córka patrona imprezy oraz burmistrz Ponieca Jacek Widyński. 

Do rywalizacji stanęły cztery zespoły: „Kłos” Rokosowo, „Kania” Gostyń, „Grom” Czeluścin i „Ruch” Bojanowo, z których najlepsi okazali się gospodarze, nie dając żadnych szans rywalom. Również najlepszym Strzelcem Turnieju wybrano zawodnika „Kłosa” Rokosowa. Został nim Remigiusz Jerszyński, strzelając 5 znakomitych bramek.

W tym roku dodatkowo rozegrano też mecz Juniorów Młodszych, pomiędzy Rokosowem i Pudliszkami, który zakończył się wynikiem 0:1. Po zakończeniu zawodów drużyny otrzymały puchary, statuetki, medale oraz nagrody rzeczowe. W przerwie pomiędzy meczami delegacje złożyły kwiaty na grobie patrona turnieju.

Oprócz piłkarskich zmagań, tradycyjnie odbył się też Turniej Strzelania z Wiatrówki. Nowością były towarzyskie potyczki mieszkańców Rokosowa z mieszkańcami Starej Krobi. Po przebrnięciu przez szereg pasjonujących konkurencji, zabawa zakończyła się zwycięstwem Gości, a każdy z uczestników otrzymał symboliczny medal.

Więcej zdjęć znajdziecie na naszym .

Przemysław Maciejewski

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

dariodario

0 0

a gdzie jest (...) bo go nie widzę??

11:48, 06.08.2012
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%