Zamknij
REKLAMA

Na scenie zawsze czuła się doskonale, od dziecka brała udział w castingach

11:05, 06.03.2018 | HJ
Skomentuj
REKLAMA

Rodowita gostynianka, 19-letnia Anastazja Knapp, jest jedną z półfinalistek w konkursie Wielkopolska Miss 2018, gdzie walczy o koronę najpiękniejszej. Na co dzień jest uczennicą poznańskiego liceum plastycznego, a w czasie, gdy nie realizuje się plastycznie, chętnie próbuje swoich sił w modelingu. - Znajomi mówią, że jestem ich akumulatorem dobrej energii. Uważam, że świat jest dla nas - powinniśmy czerpać z niego garściami i przede wszystkim się nie poddawać. Chcę sprawdzić się i zdobywać nowe doświadczenia, a przy tym czuć się spełnionym człowiekiem – mówi. Gostyniankę wesprzeć można w trwającym właśnie głosowaniu SMS.

Na scenie zawsze czuła się jak ryba w wodzie i od dziecka udzielała się w różnego rodzaju castingach, a w latach 2005 - 2007 brała w konkursie "Miss i Mister lata", organizowanym przez Gostyński Ośrodek Kultury „Hutnik”. Swoją późniejszą przyszłość związała jednak z tym, co było jej najbliższe i aktualnie jest uczennicą klasy trzeciej Liceum Plastycznego im. Piotra Potworowskiego w Poznaniu. - Od dziecka malowałam, rysowałam i projektowałam. Bardzo angażowałam się w konkursy plastyczne. Łącznie mam około 50 dyplomów z konkursów powiatowych, wojewódzkich czy ogólnopolskich. Maluję, rysuję, rzeźbię i bardzo się w tym spełniam – mówi gostynianka. Skąd więc pomysł wzięcia udziału w konkursie Wielkopolska Miss 2018? Anastazja przyznaje, że to głównie chęć podejmowania nowych wyzwań, a do udziału w konkursie namówiła ją koleżanka. - Pomyślałam, że to może być fantastyczna przygoda zobaczyć, jak taki konkurs wygląda naprawdę – mówi półfinalistka, która hobbistycznie zajmuje się modelingiem od trzech lat. - Uwielbiam robić zdjęcia, jak również pozować. Podchodzę do tego hobbistycznie. Lubię się w życiu zaskakiwać, stąd też udział w tym konkursie. Stawiam na dobrą zabawę i chcę się sprawdzić – kontynuuje.

Tymczasem Anastazja przygotowuje się do dalszego etapu konkursu. - Przygotowania idą pełną parą. Kompletuję strój, kosmetyki i inne potrzebne rzeczy, ponieważ bardzo zależy mi na tym, żeby wypaść w konkursie jak najlepiej. A na pewno będzie ostra rywalizacja, choć nie przejmuję się tym. W każdym takim konkursie znajdą się dziewczyny, które dążą do korony za wszelką cenę. Byłoby naprawdę świetnie znaleźć się w finałowej czołówce, dlatego chcę się przygotować do tego najlepiej, jak potrafię, ale jeśli się nie uda, to będę miała za sobą nowe doświadczenie i naprawdę wielką przygodę – kończy. Finał konkursu już w sobotę 10 marca o godz. 19.00.

Tymczasem do piątku do godz. 23.59 trwa głosowanie SMS na półfinalistki. Aby wesprzeć Anastazję, wystarczy wysłać SMS o treści PWM18.37 na numer 72051 (koszt 2,46 zł z VAT za SMS).

Posiadacze kont na Instagramie mogą „lajkować” zdjęcie pod adresem: https://www.instagram.com/p/Bf0TgQrHZ1n/
Zapraszamy również na fanpage konkursowy Anastazja Knapp - Wielkopolska Miss 2018 – półfinalistka na Facebooku.

Fot. archiwum Anastazja Knapp

(HJ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Obywatel IV RPObywatel IV RP

2 0

Tylko do Dubaju nie leć. 15:37, 31.05.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%