Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
1
11:25, 20.04.2018
Co najmniej kilkuset motocykli spodziewają się organizatorzy z Dzięczyny, która już w sobotę tradycyjnie będzie gospodarzem inauguracji sezonu motocyklowego. Po święceniu jednoślady w szpalerze przejadą przez Leszno do Dzięczyny, gdzie wieczorem na gości czekać będzie rockowy koncert zespołu TGA.
10:03, 07.03.2018
Cech Rzemiosł Różnych w Gostyniu wyszkolił kolejnych czeladników. Uczyli się w różnych profesjach. Do egzaminu przystąpili piekarze, cukierniczka, wędliniarz, stolarze, fryzjerka i to oni będą teraz podbijać gostyński rynek pracy, a być może i zakładać nowe firmy.
1
11:05, 06.03.2018
Rodowita gostynianka, 19-letnia Anastazja Knapp, jest jedną z półfinalistek w konkursie Wielkopolska Miss 2018, gdzie walczy o koronę najpiękniejszej. Na co dzień jest uczennicą poznańskiego liceum plastycznego, a w czasie, gdy nie realizuje się plastycznie, chętnie próbuje swoich sił w modelingu. - Znajomi mówią, że jestem ich akumulatorem dobrej energii. Uważam, że świat jest dla nas - powinniśmy czerpać z niego garściami i przede wszystkim się nie poddawać. Chcę sprawdzić się i zdobywać nowe doświadczenia, a przy tym czuć się spełnionym człowiekiem – mówi. Gostyniankę wesprzeć można w trwającym właśnie głosowaniu SMS.
08:47, 18.02.2018
W życiu zakochanych bywają chwile, które pamięta się do końca życia. Dla Darii i Damiana taką właśnie chwilą będzie "Randka Marzeń" na którą zaprosiła ich redakcja Gostyn24. I choć mają za sobą prawie dwa lata związku, to piątkowy wieczór był jedyny w swoim rodzaju.
17:17, 02.02.2018
Przekazując 1% swojego podatku, bez ponoszenia dodatkowych kosztów jesteśmy w stanie wspomóc potrzebujących. I nawet jeśli nasz 1% wydaje się znikomą kwotą, w połączeniu z innymi ma wielką moc. Przedstawiamy mieszkańców powiatu gostyńskiego, dla których środki zebrane z 1% będą wsparciem w sfinansowaniu kosztów rehabilitacji, zakupu specjalistycznego sprzętu i dalszego leczenia.
10:44, 21.01.2018
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Daleszynie przygotowali jasełka, które zaprezentowali w kościele pw. św. Marcina w Starym Gostyniu. Nie było to zwyczajne przedstawienie. Widowisko odegrano w formie czarnego teatru. Młodzi ludzie przygotowywali się do występu pod czujnym okiem katechetki Alicji Tyrzyk. Ich trud i zaangażowanie nagrodziła gromkimi brawami publiczność.
12:01, 20.01.2018
Pięć tygodni zmagań, zaskakujące zwroty akcji, a także duże zaangażowanie czytelników portalu Gostyń24.pl spowodowały, że rywalizacja trwała do ostatniej sekundy. Tak można w kilku słowach podsumować pierwszy powiatowy plebiscyt na „Nauczyciela z klasą”, który o północy dobiegł końca w Internecie. Teraz czekamy jeszcze na kupony z "Gazety Gostyńskiej", których część dotarła już do naszej redakcji. Oznacza to, że wyniki mogą się jeszcze zmienić
15:38, 18.01.2018
Ostatnie godziny plebiscytu „Nauczyciel z klasą” to kumulacja emocji i dużo większa niż zwykle liczba głosów spływających z każdej strony. Wygląda na to, że rywalizacja toczyć się będzie do ostatniej chwili. Zaangażowanie czytelników portalu Gostyń24.pl przerosło nasze oczekiwania, a różnice pomiędzy liderami w poszczególnych kategoriach są naprawdę niewielkie.
10:28, 14.01.2018
Ruszył 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku w Polsce i na całym świecie Orkiestra gra dla najmłodszych. Zbierane są pieniądze, które już niebawem pomogą w leczeniu noworodków. Wzorem lat ubiegłych w tę szlachetną akcję włączyła się także nasza redakcja, przygotowując jak zawsze coś specjalnego. Pokażcie, że macie wielkie serca i dołączcie do Galerii Ludzi Życzliwych!
13:10, 13.01.2018
Ostatnia dni plebiscytu to kolejne emocje, zmiany i przetasowania. Ten etap to prawdziwe apogeum mobilizacji czytelników Gazety Gostyńskiej oraz portalu Gostyń24.pl. Nasze ubiegłotygodniowe notowania zmieniły się diametralnie, dlatego do ostatniego dnia każdy scenariusz wydaje się możliwy. Pewne jest tylko to, że 19 stycznia zmagania dobiegną końca. Ostatni tydzień głosowania właśnie wystartował i….naprawdę, wszystko może się jeszcze wydarzyć
REKLAMA
11:32, 04.01.2018
Przed nami niezwykłe muzyczne wydarzenie. W nastrojowej choreografii, w niesamowicie klimatycznym miejscu odbędzie się I Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd "Dzieciątku Bożemu Śpiewajmy". Na scenie wystąpi ponad 30 uzdolnionych muzycznie dzieci, wszystko po to, aby podtrzymywać w młodym pokoleniu tradycję śpiewania kolęd.
12:14, 22.12.2017
Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, który chyba każdy zna już od kołyski. To czas pokoju, pojednania i radości. Co roku o tej porze ubieramy choinkę, śpiewamy kolędy i wspólnie zasiadamy do wigilijnego stołu, składając sobie najlepsze życzenia. Jak zawsze w tym czasie za pośrednictwem portalu Gostyn24 i "Gazety Gostyńskiej" świąteczno-noworoczne życzenia składają Wam firmy, instytucje, samorządy i parlamentarzyści z naszego regionu. Zobaczcie, kto w tym roku złożył Wam życzenia!
16:16, 16.12.2017
Mija tydzień, odkąd ruszył pierwszy w historii plebiscyt na „Nauczyciela z klasą”, a już widać, że emocji w nim nie zabraknie. Największą aktywnością wykazali dotąd zwolennicy kadry nauczycielskiej ze szkół podstawowych w gminie Gostyń, lecz co ciekawe, w klasyfikacji indywidualnej prym wiodą pedagodzy z zupełnie innych miejscowości. To, czy utrzymają prowadzenie, okaże się w kolejnych tygodniach. Wszystko zależy od czytelników „Gazety Gostyńskiej” i portalu Gostyn24.pl.
14:48, 06.12.2017
Gdy kilka tygodni temu poprosiliśmy Was o wskazanie nauczycieli, których najbardziej lubicie, odzew był niesamowity. Na naszym facebookowym profilu pojawiło się ponad sto nazwisk z niemal wszystkich szkół i przedszkoli. Niektóre wskazywano wielokrotnie, co już samo w sobie było ogromnym wyróżnieniem. Dziś zgodnie z zapowiedzią rozpoczynamy pierwszy w historii naszego powiatu plebiscyt na „Nauczyciela z klasą” i zapraszamy wszystkich do głosowania.
1
11:16, 07.11.2017
Trwa tegoroczna edycja projektu Szlachetna Paczka, a już wkrótce ważna data w jej kalendarzu. 18 listopada otwarta zostanie internetowa baza rodzin, z której darczyńcy będą mogli wybierać rodziny, do których w finałowy weekend grudnia trafią paczki. Idea projektu jest taka, by z pomocą dotrzeć do prawdziwej biedy, dla której mądre wsparcie będzie szansą na zmianę.
REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018