Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
12:55, 23.07.2019
Wakacje to czas, kiedy niewiele się dzieje. Życie płynie jakby wolniej, większość z nas myśli o urlopie, a Gostyn24 codziennie dostarcza swoim czytelnikom informacji, czasem też rozrywki i dobrej zabawy. W miniony weekend ustanawialiśmy rekord Polski, dziś mamy dla Was nową zabawę, jakiej dotąd nie było. Do zdobycia ten piękny samochód na cały, nadchodzący weekend z pełnym zbiornikiem paliwa.
2
13:12, 17.07.2019
W natłoku codziennych obowiązków rzadko myślimy o swoim zdrowiu. Do lekarza idziemy dopiero wtedy, gdy zachorujemy. Badania profilaktyczne dla większości z nas to mrzonka. Może jednak warto się zbadać jeśli laboratorium podjeżdża dosłownie pod nos?
24
09:15, 06.07.2019
Tegoroczne żniwa rozpoczęły się niezbyt szczęśliwie, dlatego wierzymy, że zakończą się one dużo lepiej, a rolnicy zamiast gasić pożary, będą spokojnie zbierać owoce swojej ciężkiej pracy. Podsumowaniem żniw są tradycyjne dożynki. Jak co roku Gostyn24 prezentuje dożynkowy rozkład jazdy czyli miejsca i daty imprez związanych z tym ważnym społecznym wydarzeniem. Jeśli będziecie potrzebować informacji wystarczy kliknąć w baner, który zainstalowaliśmy dla was na G24
12
14:59, 04.05.2019
Arcybiskup Stanisław Gądecki przekazał kolejne decyzje dotyczące zmian personalnych, które zajdą od 1 lipca w parafiach Archidiecezji Poznańskiej. Już wiadomo, kto zastąpi ks. Tadeusza Murawskiego, dotychczasowego proboszcza parafii pw. Ducha Świętego i Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gostyniu.
12
11:12, 15.03.2019
Nie minęły 24 godziny, a pieniądze w całości zostały zebrane. Mimo to, ludzie z całej Polski nieustannie wpłacają datki. Chodzi o zbiórkę pieniędzy na adwokata dla skazanego przez sąd w Krotoszynie Wojciecha C, którą zainicjował Leszek Świerzewski z Pudliszek. Znalazł się też adwokat, który ma bronić 59-latka.
6
12:11, 03.03.2019
Na Świętej Górze trwa msza święta w intencji pomyślnego przebiegu wznowionego procesu beatyfikacyjnego ks. Wawrzyńca Kuśniaka. Uroczystości w których udział bierze także biskup Damian Bryl rozpoczęły się od zaprzysiężeniem trybunału beatyfikacyjnego.
9
12:08, 25.02.2019
Mowa nienawiści to temat, o którym wiele się mówi w ostatnim czasie. Powagę tego problemu spróbuje nakreślić Szymon Hołownia, dziennikarz, pisarz i publicysta , który przyjeżdża do Gostynia. Dla wszystkich, którzy nie będą mogli w nim uczestniczyć przygotowujemy relację na żywo, którą będzie można obejrzeć na Gostyn24 nie wychodząc z domu.
08:16, 18.02.2019
Kasia i Waldek poznali się blisko cztery lata temu. Połączyła ich praca i choć trochę czasu minęło zanim umówili się na pierwsze randkę, to oboje nie żałują podjętej decyzji. Widać, że są ze sobą bardzo szczęśliwi. Odkąd zostali parą spędzają razem każdą wolną chwilę i doskonale uzupełniają Szalone pomysły Waldka tonuje często łagodna i cierpliwa Kasia.
10:59, 14.02.2019
Wszystko co dobre szybko się kończy, ale nie z Gostyn24, bo przed zwycięzcami tegorocznej Randki Marzeń niezapomniane Walentynki w niezwykłej oprawie. Mamy nadzieję, że jutrzejszy dzień będą wspominać do końca życia i o jeden dzień dłużej. Poznajcie zwycięzców!
15:46, 13.02.2019
Tegoroczna Randka Marzeń powoli dobiega końca. Już jutro poznamy parę, która najbliższy piątek spędzi w sposób szczególny. Jeszcze wczoraj rano wydawało się, nic raczej nie może się już zmienić, lecz wtedy stało się coś niezwykłego. Prowadząca od samego początku para Angelika i Dawid, została zdetronizowana przez drugich w rankingu Kasię i Waldemara. Takiego obrotu sprawy mało kto się spodziewał
11
13:23, 07.02.2019
Wielu z nas dałoby się nawet pokroić za kawałek tego okrągłego przysmaku. Nic więc dziwnego, że pizza doczekała się swojego święta. Za kilka dni obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Pizzy, dlatego Gostyn24 przygotował dla Was coś specjalnego co nazwaliśmy Gostyński Festiwal Pizzy. Do zdobycia 24 pizze i konkretne zniżki w gostyńskich pizzeriach przez prawie tydzień!
09:19, 07.02.2019
Jak mawiał klasyk - marzenia są po to, aby je spełniać. Ci, którzy wzięli to sobie do serca i zgłosili swój udział do Randki Marzeń, powoli realizują ten cel. Na naszych finalistów oddano już kilka tysięcy głosów, a zabawa dopiero się rozkręca. Zobaczcie kto ma dziś największą szanse
18:59, 30.01.2019
Gdybyście mogli przeżyć randkę marzeń, co miałoby się zdarzyć w jej trakcie? Wolelibyście romantyczną kolację we dwoje, przygotowaną przez szefa kuchni? A może podróż limuzyną z kierowcą, szampan z truskawkami, bukiet kwiatów i wspólną sesję zdjęciową? Albo wyjazd do eleganckiego apartamentu, korzystanie z hotelowych usług, markową biżuterię i premierowy seans kinowy? A gdyby tak połączyć to wszystko w randkę doskonałą i poczuć się jak w hollywódzkim filmie? Z Gostyn24.pl wszystko jest możliwe.
21
12:27, 20.01.2019
Uczcili pamięć tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza i przyłączyli się do protestu przeciwko mowie nienawiści. Pod budynkiem ratusza zapłonęły znicze, a z głośników płynęły słowa solidarności i nawoływanie do wzajemnego szacunku. Spotkanie pokazało, że także w naszym powiecie nie ma przyzwolenia na przejawy nietolerancji i agresji do drugiego człowieka
6
11:37, 18.01.2019
Po tragicznej śmierci prezydenta Gdańska, Jerzy Owsiak złożyć rezygnację z funkcji prezesa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wielu ludzi przeżyło szok i do dziś nie może pogodzić się z tą decyzją. Dlatego w całej Polsce organizowane spotkania potkania i deklarowane wsparcie.
REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone