Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
2
10:40, 19.10.2018
Fantastyczna atmosfera towarzyszyła rozdaniu nagród podczas uroczystej gali z okazji zakończenia plebiscytu „Najlepszy Sołtys i Sołtyska 2018 roku”. Były podziękowania, nagrody i łzy wzruszenia. W tym roku czytelnicy Gostyn24 i „Gazety Gostyńskiej” za najlepszych włodarzy uznali Agnieszkę Gorwę i Zenona Słomińskiego. Oboje z gminy Piaski.
10:10, 13.10.2018
Miesiąc temu zastanawialiśmy się, kto zasłuży na zaszczytne miano bycia Sołtysem i Sołtyską Roku 2018. Po podliczeniu wszystkich głosów znamy już nazwiska najlepszych nie tylko w poszczególnych gminach, ale i w całym powiecie gostyńskim. Zobaczcie, kim są zwycięzcy.
2
11:25, 14.08.2018
Premier Mateusz Morawiecki zdecydował. Podał termin tegorocznych wyborów samorządowych 2018. Na swoich kandydatów zagłosujemy pod koniec października. - Niech rozpoczynająca się kampania wyborcza będzie uczciwą konkurencją na dobre propozycje dla Polaków - zaapelował na Twitterze szef rządu.
10
10:47, 28.07.2018
Awanse, odznaczenia i medale... Wszystko to otrzymali gostyńscy policjanci podczas obchodów swojego święta w Rokosowie. Nie zabrakło życzeń i podziękowań za służbę. - Niejednokrotnie dajecie się poznać jako najlepsi z najlepszych - mówił podinsp. Piotr Gorynia, komendant KPP w Gostyniu. Zaangażowanie gostyńskich funkcjonariuszy docenił także wielkopolski garnizon wskazując naszą jednostkę jako jedną z najlepszych w województwie
3
06:10, 17.07.2018
Jak ważne to badania, nie trzeba przekonywać nikogo. Dlatego warto z nich korzystać, zwłaszcza że są darmowe. Już 26 lipca w ramach prozdrowotnej kampanii "Muszkieterowie dla Polek" mammobus stanie przy Bricomarché w Gostyniu.
4
13:06, 03.06.2018
Jeden z najlepszych himalaistów na świecie, który zasłynął jako bohater heroicznej akcji ratowniczej Elisabeth Revol i Tomka Mackiewicza na Nanga Parbat, odwiedził Gostyń. Podczas dwugodzinnej prelekcji opowiedział o początkach swojej przygody z himalaizmem i o trudach, jakie niesie ze sobą ta niebezpieczna pasja. - Nie sztuką jest być dobrym himalaistą. Sztuką jest zostać starym himalaistą - mówił Adam Bielecki.
14
13:18, 31.05.2018
Boże Ciało to jedno z najważniejszych świąt w Kościele katolickim. W całej Polsce tysiące wiernych wyszło dziś na ulice, by w uroczystych procesjach wspominać ostatnią wieczerzę i przeistoczenie chleba i wina w Ciało i Krew Jezusa Chrystusa. W Gostyniu mimo potwornego upału tłumy przeszły z kościoła pw. św. Ducha na rynek, gdzie odprawiono mszę świętą.
4
11:25, 20.04.2018
Co najmniej kilkuset motocykli spodziewają się organizatorzy z Dzięczyny, która już w sobotę tradycyjnie będzie gospodarzem inauguracji sezonu motocyklowego. Po święceniu jednoślady w szpalerze przejadą przez Leszno do Dzięczyny, gdzie wieczorem na gości czekać będzie rockowy koncert zespołu TGA.
10:03, 07.03.2018
Cech Rzemiosł Różnych w Gostyniu wyszkolił kolejnych czeladników. Uczyli się w różnych profesjach. Do egzaminu przystąpili piekarze, cukierniczka, wędliniarz, stolarze, fryzjerka i to oni będą teraz podbijać gostyński rynek pracy, a być może i zakładać nowe firmy.
2
11:05, 06.03.2018
Rodowita gostynianka, 19-letnia Anastazja Knapp, jest jedną z półfinalistek w konkursie Wielkopolska Miss 2018, gdzie walczy o koronę najpiękniejszej. Na co dzień jest uczennicą poznańskiego liceum plastycznego, a w czasie, gdy nie realizuje się plastycznie, chętnie próbuje swoich sił w modelingu. - Znajomi mówią, że jestem ich akumulatorem dobrej energii. Uważam, że świat jest dla nas - powinniśmy czerpać z niego garściami i przede wszystkim się nie poddawać. Chcę sprawdzić się i zdobywać nowe doświadczenia, a przy tym czuć się spełnionym człowiekiem – mówi. Gostyniankę wesprzeć można w trwającym właśnie głosowaniu SMS.
08:47, 18.02.2018
W życiu zakochanych bywają chwile, które pamięta się do końca życia. Dla Darii i Damiana taką właśnie chwilą będzie "Randka Marzeń" na którą zaprosiła ich redakcja Gostyn24. I choć mają za sobą prawie dwa lata związku, to piątkowy wieczór był jedyny w swoim rodzaju.
17:17, 02.02.2018
Przekazując 1% swojego podatku, bez ponoszenia dodatkowych kosztów jesteśmy w stanie wspomóc potrzebujących. I nawet jeśli nasz 1% wydaje się znikomą kwotą, w połączeniu z innymi ma wielką moc. Przedstawiamy mieszkańców powiatu gostyńskiego, dla których środki zebrane z 1% będą wsparciem w sfinansowaniu kosztów rehabilitacji, zakupu specjalistycznego sprzętu i dalszego leczenia.
10:44, 21.01.2018
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Daleszynie przygotowali jasełka, które zaprezentowali w kościele pw. św. Marcina w Starym Gostyniu. Nie było to zwyczajne przedstawienie. Widowisko odegrano w formie czarnego teatru. Młodzi ludzie przygotowywali się do występu pod czujnym okiem katechetki Alicji Tyrzyk. Ich trud i zaangażowanie nagrodziła gromkimi brawami publiczność.
12:01, 20.01.2018
Pięć tygodni zmagań, zaskakujące zwroty akcji, a także duże zaangażowanie czytelników portalu Gostyń24.pl spowodowały, że rywalizacja trwała do ostatniej sekundy. Tak można w kilku słowach podsumować pierwszy powiatowy plebiscyt na „Nauczyciela z klasą”, który o północy dobiegł końca w Internecie. Teraz czekamy jeszcze na kupony z "Gazety Gostyńskiej", których część dotarła już do naszej redakcji. Oznacza to, że wyniki mogą się jeszcze zmienić
15:38, 18.01.2018
Ostatnie godziny plebiscytu „Nauczyciel z klasą” to kumulacja emocji i dużo większa niż zwykle liczba głosów spływających z każdej strony. Wygląda na to, że rywalizacja toczyć się będzie do ostatniej chwili. Zaangażowanie czytelników portalu Gostyń24.pl przerosło nasze oczekiwania, a różnice pomiędzy liderami w poszczególnych kategoriach są naprawdę niewielkie.
REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone