Zamknij
REKLAMA

Otwórz sejf i zgarnij nagrody! Pamiętaj, najlepsze Walentynki tylko z Gostyn24!

09:51, 09.02.2020 | J.J
Skomentuj
REKLAMA

Przez kilka ostatnich lat nasza redakcja organizowała na Walentynki Randkę Marzeń.  Główną nagrodą był zawsze romantyczny wieczór dla pary, która najbardziej się starała... W tym roku zmieniamy formułę, dając szansę wszystkim. Nie trzeba zbierać lajków czy wysyłać sms-ów, trzeba tylko lubić nas na Facebooku, otworzyć sejf i zgarnąć nagrody. Bo najlepsze Walentynki są zawsze z Gostyn24.

Za kilka dni Walentynki, dzień ważny nie tylko dla świeżo zakochanych, ale też dla wszystkich będących od dawna w stałych związkach. To także świetna okazja, do wyrażenia uczuć i pokazania bliskiej osobie, jak bardzo jest dla nas ważna.

Do tej pory Gostyn24, na Walentynki organizował Randkę Marzeń, która była nagrodą dla jednej tylko pary. W tym roku zrezygnowaliśmy z tej formuły, proponując w zamian coś równie emocjonującego. To trzy zestawy prezentów, ufundowane przez naszych partnerów. Aby nikt postronny się do nich nie dobrał zostały umieszczone w specjalnych sejfach, do których PIN znamy tylko my.

Sejf nr 1 – Walentynkowa kolacja w restauracji „Krawatka” przy ul. Jana Pawła II 107 w Gostyniu, której właścicielem i szefem kuchni jest Piotr Roszak, dwa bilety do kina „Pod Kopułą” na premierowy film „365 dni” od Gostyn24, a także voucher na elegancką biżuterię w Salonie Jubilerskim „Trinity” przy ul. 1 Maja w Gostyniu

Sejf nr 2 – Walentynkowy bukiet róż ufundowany przez kwiaciarnię Floris Studio Renaty Skrzypczak, przy ul. Powstańców Wlkp, w Gostyniu, butelkę wyjątkowego szampana z opiłkami 24 karatowego złota oraz dwa bilety do kina na premierowy film „365 dni” w kinie „Pod Kopułą”od Gostyn24, a także voucher na elegancką biżuterię w Salonie Jubilerskim „Trinity” przy ul. 1 Maja w Gostyniu

Sejf nr 3 - Walentynkowa kolacja w restauracji „Czarny Piec”, której właścicielem jest Mariusz Krówka, dwa bilety do kina „Pod Kopułą” na premierowy film „365 dni” od Gostyn24 i voucher na elegancką biżuterię w Salonie Jubilerskim „Trinity” przy ul. 1 Maja w Gostyniu

Żeby było ciekawiej nie zdradzamy, który zestaw włożyliśmy, do którego sejfu. Możemy za to powiedzieć, że każdy ma trzycyfrowe zabezpieczenie , a jedną z cyfr, które na pewno znajdują się w PIN-ie jest liczba „7” Dlaczego siedem? Bo mówią, że to szczęśliwa liczba, a właśnie tego życzymy wszystkim i każdemu z osobna. Zabawa przeznaczona jest wyłącznie dla pełnoletnich sympatyków Gostyn24. O szczegółach będziemy informować.

W poniedziałek 10 lutego dowiecie się co trzeba zrobić, by zdobyć nagrody. Dzień później 11 lutego o godz. 8.00 rozpoczniemy pierwsze otwieranie sejfów czyli walentynkową zabawę o jeden z zestawów. Następnego dnia 12 i 13 lutego zrobimy to samo, tak by wszystko było gotowe na Walentynki w piątek 14 lutego. Wszystko po to, żebyście tego dnia mogli cieszyć się wyłącznie własnym i swojej drugiej połowy. Do tego czasu sprawdźcie czy na liście facebookowych znajomych jest też Gostyn24. Do zobaczenia!
 

[WIDEO]782[/WIDEO]

 

(J.J)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (8)

Abcd Abcd

3 1

Nie dajecie szansy wszystkim bo ja nie mam Facebooka ?? haha 00:16, 11.02.2020

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

graczgracz

0 4

peszek :) 06:21, 11.02.2020


albinalbin

3 0

ja też nie mam pejsbuka 15:18, 13.02.2020


MmmMmm

3 1

Myślę że jest to rozegrane sprawiedliwie, niż w poprzednich latach... 21:07, 11.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


POzamiatanePOzamiatane

0 0

Dziękujemy koalicji PO-PSL, że rządzi PiS. 07:22, 14.02.2020


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


Ryszard PRyszard P

0 0

Nie chwal się, żeś mały. PO i SLD to komedia 07:23, 14.02.2020


REKLAMA
REKLAMA