Zamknij
REKLAMA

Otwórz sejf i zgarnij nagrody! Pamiętaj, najlepsze Walentynki tylko z Gostyn24!

09:51, 09.02.2020 | J.J
Skomentuj
REKLAMA

Przez kilka ostatnich lat nasza redakcja organizowała na Walentynki Randkę Marzeń.  Główną nagrodą był zawsze romantyczny wieczór dla pary, która najbardziej się starała... W tym roku zmieniamy formułę, dając szansę wszystkim. Nie trzeba zbierać lajków czy wysyłać sms-ów, trzeba tylko lubić nas na Facebooku, otworzyć sejf i zgarnąć nagrody. Bo najlepsze Walentynki są zawsze z Gostyn24.

Za kilka dni Walentynki, dzień ważny nie tylko dla świeżo zakochanych, ale też dla wszystkich będących od dawna w stałych związkach. To także świetna okazja, do wyrażenia uczuć i pokazania bliskiej osobie, jak bardzo jest dla nas ważna.

Do tej pory Gostyn24, na Walentynki organizował Randkę Marzeń, która była nagrodą dla jednej tylko pary. W tym roku zrezygnowaliśmy z tej formuły, proponując w zamian coś równie emocjonującego. To trzy zestawy prezentów, ufundowane przez naszych partnerów. Aby nikt postronny się do nich nie dobrał zostały umieszczone w specjalnych sejfach, do których PIN znamy tylko my.

Sejf nr 1 – Walentynkowa kolacja w restauracji „Krawatka” przy ul. Jana Pawła II 107 w Gostyniu, której właścicielem i szefem kuchni jest Piotr Roszak, dwa bilety do kina „Pod Kopułą” na premierowy film „365 dni” od Gostyn24, a także voucher na elegancką biżuterię w Salonie Jubilerskim „Trinity” przy ul. 1 Maja w Gostyniu

Sejf nr 2 – Walentynkowy bukiet róż ufundowany przez kwiaciarnię Floris Studio Renaty Skrzypczak, przy ul. Powstańców Wlkp, w Gostyniu, butelkę wyjątkowego szampana z opiłkami 24 karatowego złota oraz dwa bilety do kina na premierowy film „365 dni” w kinie „Pod Kopułą”od Gostyn24, a także voucher na elegancką biżuterię w Salonie Jubilerskim „Trinity” przy ul. 1 Maja w Gostyniu

Sejf nr 3 - Walentynkowa kolacja w restauracji „Czarny Piec”, której właścicielem jest Mariusz Krówka, dwa bilety do kina „Pod Kopułą” na premierowy film „365 dni” od Gostyn24 i voucher na elegancką biżuterię w Salonie Jubilerskim „Trinity” przy ul. 1 Maja w Gostyniu

Żeby było ciekawiej nie zdradzamy, który zestaw włożyliśmy, do którego sejfu. Możemy za to powiedzieć, że każdy ma trzycyfrowe zabezpieczenie , a jedną z cyfr, które na pewno znajdują się w PIN-ie jest liczba „7” Dlaczego siedem? Bo mówią, że to szczęśliwa liczba, a właśnie tego życzymy wszystkim i każdemu z osobna. Zabawa przeznaczona jest wyłącznie dla pełnoletnich sympatyków Gostyn24. O szczegółach będziemy informować.

W poniedziałek 10 lutego dowiecie się co trzeba zrobić, by zdobyć nagrody. Dzień później 11 lutego o godz. 8.00 rozpoczniemy pierwsze otwieranie sejfów czyli walentynkową zabawę o jeden z zestawów. Następnego dnia 12 i 13 lutego zrobimy to samo, tak by wszystko było gotowe na Walentynki w piątek 14 lutego. Wszystko po to, żebyście tego dnia mogli cieszyć się wyłącznie własnym i swojej drugiej połowy. Do tego czasu sprawdźcie czy na liście facebookowych znajomych jest też Gostyn24. Do zobaczenia!
 

[WIDEO]782[/WIDEO]

 

(J.J)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (8)

Abcd Abcd

3 1

Nie dajecie szansy wszystkim bo ja nie mam Facebooka ?? haha 00:16, 11.02.2020

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

graczgracz

0 4

peszek :) 06:21, 11.02.2020


albinalbin

3 0

ja też nie mam pejsbuka 15:18, 13.02.2020


MmmMmm

3 1

Myślę że jest to rozegrane sprawiedliwie, niż w poprzednich latach... 21:07, 11.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


POzamiatanePOzamiatane

0 0

Dziękujemy koalicji PO-PSL, że rządzi PiS. 07:22, 14.02.2020


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


Ryszard PRyszard P

0 0

Nie chwal się, żeś mały. PO i SLD to komedia 07:23, 14.02.2020


REKLAMA
REKLAMA
0%