Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
Wystarczy chcieć... Quiz znajomości wiedzy na temat segregacji odpadów

Segregacja odpadów to jeden z najważniejszych problemów ostatnich lat. Dzięki segregacji nie tylko płacimy mniej za wywóz odpadów komunalnych, ale przyczyniamy się znacząco do ochrony środowiska. Niestety nie wszyscy mają tego świadomość, dlatego Gostyn24 razem z firmą EKO-ROL przy wsparciu samorządów:  Gostynia, Borek Wlkp., Pępowa, Piasków, Ponieca i Krobi zorganizował akcję pn. "Wystarczy chcieć..." która ma na celu zwiększenie świadomości ekologicznej oraz wiedzy na temat segregacji odpadów komunalnych przez mieszkańców naszego powiatu. Akcja została zainicjowana z okazji przypadającego w dniu 18 marca Światowego Dnia Recyklingu

Jednym z elementów akcji "Wystarczy chcieć..." jest quiz dotyczący prawidłowej segregacji odpadów komunalnych, w którym można zdobyć telewizor 32 cale, ufundowany przez firmę  EKO - ROL P.T.S. Ratajczak Spółka Cywilna, Ziółkowo 19 zajmującą się odbiorem różnego rodzaju odpadów z gospodarstw domowych oraz wszelkich firm produkcyjnych.

Aby powalczyć o nagrodę główną należy prawidłowo odpowiedzieć na wszystkie pytania w quizie oraz umieścić otrzymany certyfikat na swojej tablicy facebookowej. Oprócz samej wiedzy liczy się także czas. Konkurs wygrywa osoba, która odpowie na wszystkie pytania w najkrótszym czasie, zarejestrowanym przez system. W przypadku dwóch identycznych wyników, wygrywa ten, kto pierwszy wziął udział w quizie. Po zakończeniu konkursu zadzwonimy do osoby, która odpowiedziała najszybciej. 

Konkurs "Wystarczy chcieć..." trwa od 18 do 31 marca 2021 roku,  godz. 24.00 i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Podany numer telefonu odpowiada jednej osobie, która pod rygorem dyskwalifikacji może tylko raz przystąpić do w/w konkursu.

Informujemy też, że nagrodę odebrać należy odebrać osobiście w siedzibie organizatora konkursu, którym jest PHUP LEDER Jarosław Jędrkowiak, 63-800 Gostyń, ul. Górna 40/3, wydawca portalu Gostyn24 z siedzibą przy ul. Św. Floriana 3 w Gostyniu i nie można jej zamienić na gotówkę. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy związani zawodowo z organizatorem,

Po zakończeniu konkursu, skontaktujemy się telefonicznie z osobą, która najszybciej odpowiedziała prawidłowo na pytania i przekażemy jej zdobytą nagrodę, a informację o tym opublikujemy na Gostyn24. Jeśli nie uda nam się dodzwonić - po pięciu nieudanych połączeniach nagroda przechodzi na uczestnika z kolejnym najlepszym czasem.

Wzięcie udziału w konkursie jest dobrowolne i równoznaczne z wyrażeniem zgodny na gromadzenie i publikację danych osobowych w tym wizerunku, wyłącznie na potrzeby konkursu. 

Patronami akcji "Wystarczy chcieć..." są
Gmina Borek Wlkp., Gmina Gostyń, Gmina Krobia, Gmina Pępowo, Gmina Piaski, Gmina Poniec
Fundatorem nagrody jest firma EKO-ROL z Ziółkowa


 

Konkurs zakończony

REKLAMA
REKLAMA