Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
Sprawdź swoją wiedzę, zdobądź certyfikat i wygraj naramienny aparat do mierzenie ciśnienia

Znając odpowiedzi na poniższe pytania możesz uratować komuś życie 
Zapraszamy do udziału w konkursie z okazji
Światowego Dnia Pierwszej Pomocy
który obchodzimy 12 września 

Przed Wami 10 pytań dotyczących udzielania pierwszej pomocy medycznej. Odpowiadając na wszystkie udowodnisz, że posiadasz nie tylko wiedzę mogącą uratować komuś życie, ale otrzymasz też specjalny certyfikat oraz szansę zdobycia nagrody głównej - naramiennego aparatu do mierzenia ciśnienia tętniczego krwi, ufundowanego przez firmę NAKON MED Michał Zaremba zajmujące się transportem medycznym oraz medycznym zabezpieczaniem imprez masowych

Zasady są proste - po każdej odpowiedzi, system poinformuje Cię czy była ona prawidłowa czy nie. Uczestnikiem konkursu może być wyłącznie osoba pełnoletnia. Oprócz poprawności odpowiedzi liczy się także czas, który system zarejestruje automatycznie. Na jego podstawie zostanie wyłoniony zwycięzca.

W przypadku takich samych wyników, nagrodę zdobywa uczestnik, który jako pierwszy prawidłowo odpowiedział na wszystkie pytania (liczy się data i godzina). Po zakończeniu zabawy, skontaktujemy się telefonicznie z osobą, która najszybciej rozwiązała quiz i przekażemy jej nagrodę. Informacja o tym zostanie podana także na Facebooku Gostyn24. Każdy gracz, który prawidłowo odpowie na wszystkie pytania bez względu na czas, otrzyma specjalny certyfikat znajomości wiedzy na temat zasad pierwszej pomocy medycznej.

Należy pamiętać, że dane do systemu - imię oraz numer telefonu wpisujemy tylko raz! 
Powtarzające się dane będą usuwane z systemu, a gracz zostanie zdyskwalifikowany


Konkurs zakończymy 20 września o godz. 23.59 Następnie poinformujemy Was o wynikach zabawy. Wzięcie udziału w konkursie jest dobrowolne i równoznaczne z wyrażeniem zgodny na publikację danych osobowych w tym wizerunku na potrzeby konkursu. Nagrody nie można zamienić na gotówkę.

ŻYCZYMY UDANEJ ZABAWY


 

KONKURS ZAKOŃCZONY
Laureatem quizu z okazji Światowego Dnia Pierwszej Pomocy został
Bartosz Przybylak z Wycisłowa
który w ciągu zaledwie 22 sekund prawidłowo odpowiedział na wszystkie pytania. 
W nagrodę otrzymuje naramienny ciśnieniomierz, ufundowany przez firmę
NAKON-MED Michał Zaremba
Zwycięzcy gratulujemy, a pozostałym 756 uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejne zabawy z Gostyn24

Konkurs zakończony

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA