Tegoroczne dożynki w miejscowości Bączylas - gmina Poniec miały niecodzienny charakter. Rolnicy nie tylko dziękowali za plony, ale świetnie bawili się podczas plenerowej imprezy i pierwszego "wyścigu traktorów", który podpatrzyli na You Tube. W szranki stanęło sześciu śmiałków, którzy na swoich "bolidach" gnali na złamanie karku pomiędzy przeszkodami. Wszystko przy dopingu zgromadzonej publiczności. Zabawa tak bardzo spodobała się mieszkańcom, że za rok będzie kolejna edycja. Gratulujemy pomysłu!
[ALERT]1565525961438[/ALERT]
Czasem wiedza zdobyta w godzinę, może ocalić czyjeś życ
Żeby napisać komentarz muszę przeklinać 48 reklam ale no niestety zaakceptowałem wszystkie pliki cookies i do meritum,dlaczego w tak ważnej kwestii jeżeli chodzi o pierwszą pomoc wstawia Pan na miniaturkę zdjęcie policjii ta firma nadaje się do jeżdżenia bez celu po mieście za moje i Pana pieniądze.zamiast dodać miniaturkę zachęcającą by kliknęły je młode osoby to Pan trzyma sojusz z gostynska policja szanowny Panie Jarosławie mam prośbę jak Pan wstawia wszystkie artykuły popierające gostyńska policję to bardzo proszę również wstawiać wszystkie wtopy gostyńskiej policji. Niech Pan idzie z tłumem i wstawia artykuły dla młodych z tematyką dla młodego pokolenia a nie wszędzie zdjęcia policji żeby że niby policja wspiera pierwszą pomoc pozdrawiam Pana i myślę,ze na wtopach gostyńskiej policji miałby Pan więcej kliknięć niż poniżanie się o rzeczywistości
Panie Jarosławie
03:28, 2025-09-14
Ta ulica może za jakiś czas zmienić kierunek. Dlaczego?
Do mieszkaniec. To jest zwykłe nygustwo i nic więcej po co sobie zastawiać podwórko jak można ulicę.Jeśli nie masz miejsca to sprzedaj 2 auta ha ha.
Też mieszkanka
21:09, 2025-09-13
Ma to! Żeby gmina rosła w siłę! Władzom Pogorzeli chyba
Ha ha ha ha ha ha No to coś z wami jest nie tak w tej Pogorzeli. Dopiero co były wybory i tak sobie wybraliscie a teraz wyzywacie ludzi w komentarzach i narzekacie że źle rządzą? To wy ich wybraliście ha ha ha ha
Boss
19:14, 2025-09-13
Schemat zawsze wyglądał tak samo. Nigdy nie wracała...
Mega trzyma ten instrybutor mmm
.
18:35, 2025-09-13
6 0
Fajnie !
Tak przeglądam zdjęcia.. spodobał mi się chłopak w pomarańczowej bluzce, który jeździ małym żółtym traktorem - kto to ??
1 1
No najlepszy gościu że wśii?
0 0
Matii, lecz konkretniej. Poproszę jakiś namiar bądź dane osobowe.
0 0
Artur Moderski. Kolega chyba się nie pogniewa ;D
5 0
Jakie ciacho w tej pomarańczowej bluzce ♥️
2 0
Chyba ciacha na oczy nie widziałaś w takim razie ?????
1 3
e tam wole boxing dance ...
0 3
ktory zabral dziecku pilke przyznac sie
1 1
Jak dzieci????
0 3
A potem będą stękać że nie mają na remont ciągnika.
1 2
A Ty źebyś nie stękał jak będziesz musiał rower naprawić?
0 0
A te dziewczyny co startowały ich skąd są i jakieś namiary na nie
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz