Zamknij

Festiwal z piosenką rozrywkową w tle. Jury miało trudny orzech do zgryzienia

14:10, 19.09.2023 Lena Aktualizacja: 14:54, 19.09.2023
Skomentuj

Niektóre z osób z niepełnosprawnością nie są w stanie uczyć się i pracować, ale za to mają pasje i talenty, które pielęgnują dzięki wsparciu najbliższych. W Krobi zorganizowano festiwal piosenki rozrywkowej, w którym prezentowali się niepełnosprawni wokaliści.

W Gminnym Centrum Kultury i Rekreacji w Krobi odbył się Festiwal Piosenki Rozrywkowej "Niech poniesie nas muzyka”, które zorganizowane zostało przez Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych "NIE SAMI”. W konkursie rywalizowali wokaliści. Ich występy oceniało jury w składzie: kierownik MGOPS w Krobi Edyta Rokicka, dyrektor Gminnego Żłobka w Krobi Kamila Gogół oraz przedstawiciel gminy Krobia - Adam Sarbinowski.

Występy artystów zostały podzielone na dwie części. Po pierwszej turze czas uczestnikom umiliła saksofonistka - Iza Olejniczak Energlza. Po krótkiej przerwie swoje umiejętności zaprezentowali pozostali wokaliści. Po ich występach przyszedł czas na kolejnych gości. Tym razem scenie stanął duet: Jagna Knapp i Paweł Pawlak.

Wszyscy artyści otrzymali pamiątkowy dyplom i upominek, ale trzeba było wybrać tych, którzy tego dnia wyróżnili się na tle pozostałych. Specjalne nagrody dla najmłodszych uczestników otrzymali muzycy z ZSS w Brzeziu. Nagrodę Publiczności otrzymał Dawid Ciesielski z DPS w Rogowie. Na najniższym stopniu podium ex aequo stanęli: Anna Zajler i Szymon Czapla z ŚDS w Krzywiniu. Drugie miejsce zajęła Sylwia Ziółkowska z ŚDS w Krobi. Zwycięstwo wyśpiewała Natalia Bulińska z DPS w Chwałkowie.

[ALERT]1695125342126[/ALERT]

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

(Lena)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

BoloBolo

0 0

Chyba twardy orzech... 23:45, 19.09.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%