Zamknij

Balsam dla duszy i ciała - zdjęcia

15:40, 14.03.2016
Skomentuj

O ludziach, relacjach, niezwykłych sytuacjach i miejscach, a ich wspólnym mianownikiem jest słowo – miłość. Utworów o tak pięknym i głębokim przesłaniu mogli wysłuchać wszyscy, którzy wybrali się na koncert zespołu "U Studni" w GOK w Piaskach. Zanim jednak artyści pojawili się na scenie, przedstawicielkom płci pięknej złożono najserdeczniejsze życzenia z okazji ich minionego święta.

 

Balsam dla duszy i ciała. Tymi słowami można podsumować słowno-muzyczne wydarzenie jakie odbyło się w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Piaskach. Uczestników oraz gości  powitał Jan Nawrot, dyrektor GOK i złożył zgromadzonym paniom życzenia z okazji ich minionego święta. - Drogie Panie chcę złożyć  najserdeczniejsze życzenia, wszelkiej pomyślności, dużo zdrowia, radości, uśmiechu, samych pogodnych dni. Chciałbym Wam życzyć drogie Pani, aby każdy dzień przypominał Dzień Kobiet - mówił Jan Nawrot, dyrektor GOK Piaski. 
Następnie na scenie pojawił się zespół "U Studni" w składzie: Ola Kiełb-Szawula, Wojciech Czemplik, Dariusz Czarny, Andrzej Stagraczyński i Ryszard Żarowski. Zespół przez ponad godzinę raczył słuchaczy pięknymi balladami z umiejętnie dobranym tekstem i niebanalną oprawą muzyczną. - Jest nam niezmiernie miło, że możemy uczestniczyć w tym pięknym dniu. W dniu, któy odnosi się do święta pań, choć jak patrzę na tą piękną eksplozję, an te bukiet delikatności i piękna, to myślę, że to raczej my panowie tu świętujemy - mówił Dariusz Czarny z zespołu "U Studni". 
Publiczności mocno udzieliła się radość z obcowania z muzyką. Zapewne wszyscy z żalem opuszczali salę po zakończeniu koncertu czekając na kolejną taką dawkę doskonałej muzyki jaką mieli okazję usłyszeć.

Balsam dla duszy i ciała - tymi słowami można podsumować słowno-muzyczne wydarzenie, jakie odbyło się w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Piaskach. Uczestników oraz gości powitał Jan Nawrot, dyrektor GOK i złożył zgromadzonym paniom życzenia z okazji ich minionego święta. - Drogie Panie, chcę złożyć najserdeczniejsze życzenia, wszelkiej pomyślności, dużo zdrowia, radości, uśmiechu, samych pogodnych dni. Chciałbym Wam życzyć drogie Pani, aby każdy dzień przypominał Dzień Kobiet - mówił Jan Nawrot, dyrektor GOK Piaski. 

Następnie na scenie pojawił się zespół "U Studni" w składzie: Ola Kiełb-Szawula, Wojciech Czemplik, Dariusz Czarny, Andrzej Stagraczyński i Ryszard Żarowski. Zespół przez ponad godzinę raczył słuchaczy pięknymi balladami z umiejętnie dobranym tekstem i niebanalną oprawą muzyczną. - Jest nam niezmiernie miło, że możemy uczestniczyć w tym pięknym dniu. W dniu, który odnosi się do święta pań, choć jak patrzę na tę piękną eksplozję, na ten bukiet delikatności i piękna, to myślę, że to raczej my panowie tu świętujemy - mówił Dariusz Czarny z zespołu "U Studni". 

Publiczności mocno udzieliła się radość z obcowania z muzyką. Zapewne wszyscy z żalem opuszczali salę po zakończeniu koncertu czekając na kolejną taką dawkę doskonałej muzyki, jaką mieli okazję usłyszeć.

MiS

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(6)

piaskowiankapiaskowianka

0 0

Bardzo fajny koncert. Prosimy o więcej
16:56, 14.03.2016

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

reo

mm

0 0

Pięknie było. Dziękujemy! 22:31, 14.03.2016

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

zawiedzonyzawiedzony

0 0

Byłem, niestety nie udzieliły mi się żadne pozytywne emocje. Dobrze gracie owszem, lecz przesładzacie strasznie i bez Myszkowskiego straciliście 80 procent blasku, piszę to z przykrością, właściwie to już wiem dlaczego wasze drogi się rozeszły ze starym dobrym małżeństwem. 09:19, 15.03.2016

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MM

0 0

Bardzo trafiony pomysł. Zespół "U studni" magiczny. 10:21, 15.03.2016

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KawaKawa

0 0

A kto to jest Myszkowski? 12:45, 15.03.2016

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

zawiedzionyzawiedziony

0 0

Droga Kawo, wiem że udajesz i wiesz kto to jest Myszkowski, lecz żeby nie zostawiać cię w niepewności odpowiem. Otóż Myszkowski to założyciel i lider kultowego zespołu STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO, wyśmienity wokalista, wspaniały kompozytor, niezaprzeczalny fenomen artystyczny. Gdy obecni członkowie zespołu U Studni grali kiedyś w SDM, wszystko się zgadzało, teraz jest to zabawa i cień dawnej świetności, niestety. 14:05, 15.03.2016

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%