Zamknij
REKLAMA

Piekielny upał był im niestraszny. Na koniec wszyscy dostali solidną dawkę...wody

09:54, 23.06.2021 | M.S
Skomentuj Foto: organizatorzy
REKLAMA

Gorąca atmosfera panowała na festynie rodzinnym w Krzyżankach. Nie chodziło jedynie o to, że była to upalna niedziela, ale o atmosferę podczas spotkania. Dzieciaki świetnie bawiły się z animatorem i korzystały chętnie z wielu przygotowanych atrakcji. Na koniec wszyscy ochłodzili się wodą...   

Popołudnie pełne wrażeń przygotował sołtys z radą sołecką w Krzyżankach (gmina Pępowo). Zaprosił mieszkańców na festyn rodzinny. Mimo piekielnego upału przy świetlicy wiejskiej pojawiło się sporo osób. Kiedy opiekunowie odpoczywali delektując się słodkim poczęstunkiem i potrawami z grilla, dzieci świetnie bawiły się z animatorką. - Dzieci zabawiała animatorka EDULA bardzo miła i radosna osoba. Od kilku lat już do nas przyjeżdża czuje się u nas tak jak wśród swojej rodziny. Było dużo różnych gier i zabaw które pani EDULA bardzo ładnie prowadziła za co jesteśmy jej wdzięczni - informuje sołtys wsi Krzyżanki Piotr Żółkowski. Największym hitem były jednak przejażdżki bryczką i kucykiem.   

Na koniec wszyscy dostali solidna dawkę...wody. - Dzieci wraz z rodzicami i dziadkami mogli polać się wodą dla ochłody i to najbardziej wszystkich zachęciło do zabawy. Do domu wracaliśmy cali mokrzy chodź to nie przeszkadzało nikomu w taki słoneczny dzień - podsumowuje sołtys Żółkowski dziękując wszystkim za liczne przybycie i miła zabawę pomimo takiego upalnego dnia. 

[ALERT]1624434816261[/ALERT]

(M.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%