Zamknij

Po raz pierwszy od wielu lat. Osiedle się odmłodziło, więc pomyśleli, że warto...

12:54, 05.06.2023 mis Aktualizacja: 16:09, 05.06.2023
Skomentuj Gostyn24 Gostyn24

Do tej pory skupiali się na organizacji osiedlowego pikniku. W tym roku Rada Osiedla Prawobrzeżnego Gostynia postanowiła zaprosić najmłodszych mieszkańców również na "Dzień Dziecka". - Osiedle nam się odmłodziło, stąd decyzja o organizacji imprezy - mówił Krzysztof Mazurek, przewodniczący Rady Osiedla Prawobrzeżnego Gostynia.

Wszystko działo się w niedzielne przedpołudnie na terenie rekreacyjnym przy ul. Wiśniowej w Gostyniu. Rada Osiedla Prawobrzeżnego Gostynia zorganizowała piknik z okazji "Dnia Dziecka".

- To reaktywacja imprezy po ponad 10 latach - mówił Krzysztof Mazurek, przewodniczący Rady Osiedla Prawobrzeżnego Gostynia.

- Odmładza się nasze osiedle, nasza społeczność, na organizowanym festynie sierpniowym zawsze pojawia się u nas bardzo dużo dzieci. Stwierdziliśmy, że jest taka potrzeba, by zorganizować imprezę z okazji Dnia Dziecka - wyjaśniał przewodniczący Krzysztof Mazurek i dodał, że godziny imprezy nie wybrano przez przypadek.

- Wiemy, że odbywają się inne wydarzenia po południu, więc uczestnicy będą mieli czas żeby zjeść obiad, odpocząć i iść bawić się dalej, choćby do parku miejskiego - dodał nasz rozmówca.

Na placu stanęły dmuchańce, które ja zawsze okazały się prawdziwym hitem., były gry i zabawy sportowe oraz strażacka kolejka. Dla każdego dziecka był darmowy popcorn i wata cukrowa, a dla starszych kawa oraz ciasto.

[ALERT]1685962468135[/ALERT]

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!
 

(mis)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%