Zamknij
REKLAMA

Z Gostynia, Kosowa, Stężycy i Domachowa...

15:54, 27.02.2019 | MiS
REKLAMA

Ten konkurs może otworzyć komuś drzwi do kariery modelki i sukcesów na arenie międzynarodowej. Nic dziwnego, że co roku nie brakuje kandydatek, którym  marzy się tytuł najpiękniejszej. Taką szansę mają też Wielkopolanki biorące udział w kolejnej edycji  konkursu piękności Wielkopolska Miss i Wielkopolska Miss Nastolatek, wśród nie brakuje mieszkanek powiatu gostyńskiego.  

Ponad 120 uczestniczek walczy o awans do ćwierćfinału konkursu Wielkopolska Miss i Wielkopolska Miss Nastolatek. Kandydatki zostały wyłonione w kwalifikacjach przeprowadzonych przez internet oraz poprzez castingi stacjonarne.Są wśród nich mieszkanki powiatu gostyńskiego: Anna Walewska z Gostynia (23l.), Monika Gronek ze Stężycy (17l.), Sandra Dawidziak z Kosowa (17l.) i Adrianna Borowczyk z Domachowa (16l.). Wszystkie pojawią się na gali ćwierćfinałowej konkursu, który odbędzie się w NOVOTEL Poznań Centrum  w sobotę 9 marca, gdzie będą walczyć o udział w półfinale.

Można ułatwić  im awans oddając swój głos na Facebooku, Instagramie lub wysyłając  SMS. Szczegóły na stronie www.wielkopolskamiss.pl. Dodajmy, że w głosowaniu internetowym prowadzi obecnie kandydatka z Gostynia.

Życzymy powodzenia!
Klikając w zdjęcia kandydatek dowiecie się jak zagłosować 

Foto : Facebook/Wielkopolska Miss

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%