Zamknij
REKLAMA

Kręglarze trzymają poziom... Ostatnie zawody tylko to potwierdziły. Gratulujemy!

07:59, 10.06.2021 | KS Start Gostyń
Skomentuj KS Start Gostyń
REKLAMA

W dniach od 4 do 6 czerwca 2021 r. w gostyńskiej kręgielni rozegrane zostały Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Strefy B obejmującej województwa wielkopolskie, kujawskopomorskie i pomorskie.

Podczas zawodów rozgrywane były konkurencje indywidualne, pary i tandemy mieszane. W konkurencji indywidualnej młodziczek wystartowało osiem reprezentantek KS Start Gostyń. Najlepiej zaprezentowała się Julia Łagódka zdobywając srebrny medal a dziewiąte miejsce zajęła Oliwia Ptak.

W kategorii młodzików KS Start Gostyń wystawił tylko jednego, ale za to bardzo mocnego - Dominika Dutkiewicza, który nie zawiódł pokładanych w nim nadziei i zdobył złoty medal pokonując drugiego zawodnika aż o 57 punktów.

W parach wystąpiły tylko zawodniczki KS Start Gostyń ponieważ w tej kategorii wiekowej  klub nie ma drugiego zawodnika. Zwycięstwo odniosły Julia Łagódka i Oliwia Ptak, na piątym miejscu start zakończyły Karolina Nowak i Natalia Skrzypek a ósme miejsce zajęły Aleksandra Kosmalska i Anna Łagódka.

W tandemach mieszanych złoty medal zdobyli Julia Łagódka i Dominik Dutkiewicz a srebrny medal zdobyła Oliwia Ptak grająca z Szymonem Hojnym z Czarnej Kuli Poznań. Na ósmym miejscu start zakończył tandem Aleksandra Kosmalska i Mikołaj Bartkowiak z Wrzosu Sieraków. 

W ten sam weekend juniorzy KS Start Gostyń rozgrywali we Wronkach Mistrzostwa Polski Juniorów w sprintach i tandemach mieszanych. - W tandemach mieszanych nasi reprezentanci z uwagi na brak dziewcząt w tej kategorii wiekowej grali z zawodniczkami z innych klubów. - informuje Marek Podyma z KS Start Gostyń

Jak się okazało zdecydowane zwycięstwo odnieśli - reprezentant KS Start Gostyń Patryk Lukaszewski i Wanessa Krzętowska w Wrzosu Sieraków pokonując czterokrotnie rywali w stosunku 2:0.Do półfinału dotarł tandem Jędrzej Michalak i Daria Klunder z Tucholanki Tuchola jednak mikst ten trafił na złotych medalistów i ostatecznie zdobył brązowy medal.

W sprintach juniorów wystartowało trzech reprezentantów KS Start Gostyń Szymon Banaszak, Jędrzej Michalak i Patryk Lukaszewski. - Najwyżej dotarł Patryk Lukaszewski, który w ćwierćfinale przy remisie 1:1 na torach uległ rzutami śmierci 20:22 srebrnemu medaliście Szymonowi Koszowi z Pilicy Tomaszów Mazowiecki zajmując ostatecznie piąte miejsce. - dodaje Marek Podyma

(KS Start Gostyń)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

JulaJula

1 0

GRATULACJE! 15:17, 10.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


tatatata

0 0

brawo Natalia🙂🙂🙂🙂🙂👍 11:04, 18.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%