Zamknij

Nikomu nie dał się ograć! Po raz drugi z rzędu stanął na najwyższym stopniu podium

12:10, 19.02.2020 MiS Aktualizacja: 12:40, 19.02.2020
Skomentuj Foto: organizatorzy Foto: organizatorzy

Członek Zarządu Powiatu Gostyńskiego Krzysztof Deutsch i tym razem nie miał sobie równych. Drugi rok z rzędu stanął na najwyższym stopniu podium podczas Regionalnych Zawodów Samorządowych w Tenisie Stołowym. Pokonał startujących w jego kategorii posłów, wójtów, burmistrzów i starostów.

Regionalne Zawody Samorządowe w Tenisie Stołowym w Witkowie połączone z V Memoriałem Krzysztofa Szkudlarka w Tenisie Stołowym, mają już ponad dwudziestoletnią tradycję. Uczestnikami wydarzenia byli w tym roku samorządowcy z terenu 26 gmin i 14 powiatów województwa wielkopolskiego m.in. radni, burmistrzowie, wójtowie, starostowie. W sumie do rywalizacji stanęło około 160 osób. Jednym z zawodników biorących udział w zawodach był reprezentujący Gminę Piaski i Powiat Gostyński - Krzysztof Deutsch, członek zarządu powiatowego,  który drugi rok z rzędu stanął na najwyższym podium - W ubiegłym roku zwyciężyłem w kategorii radnych, w tym roku z uwagi na pełniącą funkcje członka zarządu powiatu gostyńskiego przypisano mnie do kategorii parlamentarzystów, wójtów, burmistrzów, starostów i też wygrałem - mówi Krzysztof Deutsch. - Miałem około 15 przeciwników, ale nie było bardzo ciężko. Cieszę się, że kolejny raz udało mi się stanąć na najwyższym stopniu podium - dodał.

KATEGORIA: parlamentarzystów, wójtów, burmistrzów i starostów:
1 miejsce: Krzysztof Deutsch - członek zarządu Powiatu Gostyńskiego
2 miejsce: Zbigniew Ajchler - b. poseł na Sejm RP (gmina Sieraków)
3 miejsce: Konrad Malicki - burmistrz Gminy Kobylin

Zwycięzcy poszczególnych kategorii indywidualnych i zespołowych otrzymali pamiątkowe puchary, medale i statuetki ufundowane przez organizatorów.