Po raz trzeci na stadionie w Pępowie młodzi adepci piłki nożnej rywalizowali w turnieju piłkarskim im. Ryszarda Zjeżdżałki - wielkiego miłośnika piłki nożnej i byłego skarbnika gminy. W kilkugodzinnych rozgrywkach udział wzięło kilkanaście reprezentacji.
Rozgrywki przeprowadzono w kilku kategoriach: Skrzat (roczniki 2014 i młodsi), Żaki F1 (rocznik 2012), Żaki F2 (rocznik 2013) oraz Orlik (2010/2011). Zagrali gospodarze młodzi piłkarze z Dąbroczanki Pępowo i drużyny z sąsiadujących miejscowości: Kania I, KA4, Kania 2, FUTSAL Gostyń, ASTRA Krotoszyn, FUTSAL Gostyńskiego, Młoda Rawia Rawicz, APR Gostyń, FA Leszno, LPFA Rawicz.
Liczyła się przede wszystkim dobra zabawa. Wszyscy uczestnicy otrzymali też prezenty z okazji Dnia Dziecka oraz zostali udekorowani pamiątkowymi medalami wręczonymi przez władze gminy Pępowo, działacza Dąbroczanki i dyrektora GOKSiAL.
Był to już trzeci w Pępowie turniej piłkarski z okazji Dnia Dziecka imienia Ryszarda Zjeżdżałki – wielkiego miłośnika piłki nożnej i skarbnika gminy, a przepiękna słoneczna pogoda jedynie dopełniła tę wielką sportową uroczystość
[ALERT]1622969047231[/ALERT]
Schemat zawsze wyglądał tak samo. Nigdy nie wracała...
Mega trzyma ten instrybutor mmm
.
18:35, 2025-09-13
Ma to! Żeby gmina rosła w siłę! Władzom Pogorzeli chyba
Co tam się dzieje w tym urzędzie... Ręce opadają
Szok
18:23, 2025-09-13
Ma to! Żeby gmina rosła w siłę! Władzom Pogorzeli chyba
Za dużo nie myśl bo cię głowa rozbili
Obywatel
18:21, 2025-09-13
Ma to! Żeby gmina rosła w siłę! Władzom Pogorzeli chyba
Wszyscy narzekają a jak będzie impreza to pierwsi pod sceną
Taka prawda
18:18, 2025-09-13
1 2
Super, w końcu normalny turniej.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz