Zamknij
REKLAMA

Kryteria wystawiennicze - Targi i przetargi

13:59, 22.09.2020 |
Skomentuj

Wszystkie instytucje oraz duże przedsiębiorstwa, które chcą zakupić znaczną ilość danego produktu bądź skorzystać z usług innej firmy, stosują dwie metody rozpatrywania ofert. Pierwszą z nich jest przetarg, inaczej mówiąc konkurs na najlepszą i najtańszą ofertę. Druga metoda, która jest bardziej czasochłonna, ale pozwala osobiście zapoznać się z najlepszymi produktami, to udział w tematycznych targach.Opcja targowa pozwala na szczegółowe i indywidualne zapoznanie się z najlepszymi ofertami z kraju i ze świata. Pozwala poznać dany produkt, dotknąć go i tym samym przekonać się o jego jakości i funkcjonalności. Firmy wystawiające się często w swej ofercie posiadają katalogi z próbkami, dzięki którym łatwiej podjąć decyzje na późniejszym etapie.

Projektowanie stoisk targowych Poznań

Sam udział w tak istotnym wydarzeniu jak targi międzynarodowe powinien poprzedzać etap solidnych przygotowań. Najlepiej zacząć od wyboru miejsca oraz firmy, która zajmie się projektem naszego stoiska oraz jego realizacją.

Firma VERSUS, to projektowanie stoisk targowych Poznań, kraj oraz Europa. Mogą poszczycić się bogatym katalogiem dotychczasowych realizacji, a że ich siedzibą jest sam Poznań, to teren MTP (Międzynarodowe Targi Poznańskie) nie ma dla nich tajemnic.

Nasze stoisko targowe

Jeśli wybraliśmy już firmę projektową, to pamiętajmy, iż wygląd i wyposażenie stoisk targowych są elementami niezwykle istotnymi. Należy też odpowiedzieć sobie na całe mnóstwo pytań, które będą mieć wpływ na realny wygląd naszego stoiska.

Zacznijmy od rozmiarów i lokalizacji. Na wielkość danego stoiska wpływ ma nie tylko zasobność finansowa danego przedsiębiorstwa, ale również wymiary hal targowych i cała ich infrastruktura. Wybierając się na tego typu imprezę jednorazowo, nie powinno być większego problemu z dopasowaniem do konkretnego miejsca. Natomiast jeśli z tym samym stoiskiem planujemy odwiedzić podobne wydarzenia w całym kraju, a także za granicą, wówczas należy postawić na bardziej trwałe i uniwersalne rozwiązania.

Elegancko, praktycznie i wygodnie

Wyposażenie stoisk targowych powinno zezwalać odwiedzającym na nieskrępowane zapoznanie się z całą ofertą danego przedsiębiorstwa. Jeśli dana ekspozycja obejmuje przedmioty niebezpieczne – broń palną, broń białą itp. – umieszczone muszą być one w specjalnych gablotach, do których dostęp ma wyłącznie obsługa.

Projekt stoiska może obejmować również dodatkową przestrzeń, która służyć będzie do prywatnych rozmów z potencjalnymi klientami. O szczegółach, wstępnych umowach, cenach itp., lepiej rozmawiać w prywatnej atmosferze.

Nie zapominajmy też o obsłudze stoiska. Przede wszystkim powinny to być osoby kompetentne, które doskonale znają prezentowaną ofertę i są w stanie udzielić wszystkich niezbędnych informacji. Ten sam kącik służący do rozmów biznesowych może posłużyć obsłudze jako strefa komfortu, w której mogą na chwilę uciec od zgiełku, posilić się i odpocząć.

Dodatki wystawiennicze

Coraz częściej stosowanym zabiegiem wykorzystywanym na stoiskach targowych jest montowanie ekspresu do kawy i częstowanie odwiedzających gorącym napojem, a czasami i lampką wina oraz przekąskami. Takie drobiazgi pozwalają zatrzeć sztywne granice pomiędzy oferentem, a potencjalnym klientem i rozluźnić negocjacje.

W obecnych czasach zdecydowanie należy uzupełnić nasze stoisko o preparaty do dezynfekcji oraz maseczki, stanowić one mogą reklamowy gadżet, który lepiej zapada w pamięć niż tradycyjna wizytówka i ulotka.

Sprawdź naszą ofertę na https://versus-targi.pl/oferta/budowa-stoisk-targowych/  

Artykuł sponsorowany

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA