Zamknij
REKLAMA

Benefit na święta dla pracowników? Wybierz kosz prezentowy!

07:45, 01.12.2021 | .
Skomentuj Foto: Zleceniodawca

Benefity pracownicze, czyli pozapłacowe świadczenia dla pracowników, na dobre weszły już do polskich firm. Karnety na siłownię, dopłaty do kursów językowych, bilety do kina czy teatru to benefity, które dostępne są na co dzień. Warto jednak zadbać również o takie, które pracownicy otrzymają z okazji świąt. Pomysłów na świąteczne benefity może być całe mnóstwo. Strzałem w dziesiątkę są paczki świąteczne dla pracowników.

Jaką rolę pełnią benefity pracownicze?

Benefity pracownicze odgrywają ogromną rolę. Jest to świetny sposób na to, aby pokazać pracownikom, jak wielkie znaczenie mają dla pracodawcy. Stawiając na benefity świąteczne, pokazujemy podwładnym, że nie są nam obojętni. Tym samym wzbudzamy w nich szereg pozytywnych emocji. W efekcie pracownicy czują się bardziej związani z pracodawcą, mają poczucie, że nielojalnym byłaby zmiana pracy. Dodatkowe benefity pracownicze pomagają więc w budowaniu trwałego zespołu. Co ważne, ich wprowadzenie sprawia, że pracownicy bardziej angażują się w pracę, a także rzadziej korzystają ze zwolnień lekarskich. Paczki świąteczne dla pracowników to więc jeden ze sposobów motywowania ludzi do pracy.

Czy paczki świąteczne dla pracowników to dobry benefit?

Pomysłów na świąteczne benefity może być całe mnóstwo. Tym, który sprawdzi się naprawdę świetnie, są wręczane z okazji świąt paczki. Pracodawca sam może zdecydować, co w takiej paczce powinno się znaleźć. Warto jednak zadbać o to, aby zawierała ona to, co zdrowe. Hitem są ostatnio paczki owocowe, które – jak sama nazwa wskazuje – zawierają różne owoce. Takie paczki świąteczne dla pracowników to benefit dostarczający solidnej porcji witamin i minerałów. Nie tylko więc motywujemy pracowników do pracy, wpływały na większe przywiązanie do pracodawcy, ale również dbamy o zdrowie tych, których zdecydowaliśmy się zatrudnić. Zdrowy pracownik to pracownik, który ma zdecydowanie mniejszą absencję w pracy, a to przecież na takich pracownikach najbardziej zależy każdemu pracodawcy.

Czy ważne jest to, jak zapakowane są paczki świąteczne dla pracowników?

Jeśli chodzi o wręczane pracownikom z okazji świąt paczki, to duże znaczenie ma nie tylko sama ich zawartość, ale również to, jak zostały zapakowane. Warto zadbać o to, aby paczki prezentowały się świetnie. Doskonałym pomysłem są kosze prezentowe, które są niezwykle eleganckie i stylowe. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w takich koszach znalazły się również pełne witamin i minerałów owoce.

Czy kosze prezentowe dla pracowników to duży wydatek?

Wszystko zależy oczywiście od tego, na jak duże kosze się zdecydujemy i jaką ich zawartość wybierzemy. Warto jednak pamiętać, że inwestowanie w benefity pracownicze naprawdę się opłaca. Przywiązanie pracowników, ich zaangażowanie i poczucie obowiązku są bowiem bezcenne. Przekładają się na sprawność działania firmy, a tym samym osiągany zysk.

Benefity świąteczne dla pracowników to świetny pomysł. Warto stawiać na nie, jeśli zależy nam na pracownikach i chcemy im to pokazać. Jest to inwestycja, która naprawdę się opłaca.

Materiał partnera

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%