Wtorkowy poranek, 13 stycznia, przywitał kierowców prawdziwie zimową scenerią. Na drogach powiatu gostyńskiego znów zrobiło się niebezpiecznie. Policja odnotowała od rana jedno poważniejsze zdarzenie drogowe. W kolejnych godzinach wcale nie będzie lepiej, bo mogą pojawić się opady marznące.
Na drogach powiatu gostyńskiego doszło od rana do jednego groźnie wyglądającego zdarzenia, które ostatecznie zakwalifikowano jako kolizję. Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Gostyniu, zgłoszenie wpłynęło przed godziną 6:00 i dotyczyło kolizji w Brzeziu.
- Kierująca 50-latka wjechała w drzewo autem. Jedna osoba została poszkodowana - przekazała kom. Monika Curyk, oficer prasowy KPP w Gostyniu.
Policjanci ustalili, że kierująca osobową Mazdą nie dostosowała prędkości do warunków. Wpadła w poślizg i uderzyła w drzewo. Kobieta została zabrana do szpitala, a sprawa zakończyła się mandatem karnym. Jej obrażenia okazały się niegroźne. Doznała stłuczenia kolana nogi lewej i klatki piersiowej.
[ALERT]1768293766583[/ALERT]
[ZT]86677[/ZT]
[ZT]86626[/ZT]
[ZT]86611[/ZT]
Lawina pytań na spotkaniu z mieszkańcami! Projektant...
Jak zwykle w starostwie burdel. A etatowy członek odpowiedzialny za drogi siedzi i wygląda żal
Edek
12:22, 2026-01-13
Zalegasz z czynszem? Wkrótce możesz mieć z tym problem
Przecież jest Rada Nadzorcza i nie widzi co się dzieje, Mieszający coś chcą dlaczego nie zrobią Spotkania Mieszkańcami no chyba że nic ich nie obchodzi co Mieszkańcy mają do powiedzenia albo boją się Pani Prezes albo jeszcze kogoś innego
Oooo
12:13, 2026-01-13
Wpadła w poślizg i uderzyła w drzewo. Kobieta...
KUuuu szkoda ze juz jestem za stary na policjanta ,przyjechał bym na lodowisko w ciepłym samochodzie ,uchylił okno i ,,niedostosowal jazdy do warunków na drodze ,,i 1500 zł..a że droga nie posypaną G mnie to obchodzi ..
WłaDzia
11:31, 2026-01-13
Tu nie ma żadnego haczyka. Akcja wędkarzy, to dobry...
Idealna pora na robienie tam porządku.Mróz i wszystko zasypane śniegiem.Czy myślenie aż tak boli?
Zofia.
11:07, 2026-01-13
6 3
Zapowiadali opady i slisko trzeba było d.....e ruszyć i wcześniej wyjechać na spokojnie
7 3
za drogi ktos odpowiada ktos bierze pieniadze jak zwykle zaspali i nikt ale to nikt ne czuje sie winny jak władza u gory taka sama na dole
2 2
Zima to zima warunki trudne, może umiesz regulować opadami ?trochę empatii
0 0
Nie każdy siedzi w domu i tylko obserwuje zza okna
2 0
KUuuu szkoda ze juz jestem za stary na policjanta ,przyjechał bym na lodowisko w ciepłym samochodzie ,uchylił okno i ,,niedostosowal jazdy do warunków na drodze ,,i 1500 zł..a że droga nie posypaną G mnie to obchodzi ..