Zamknij
REKLAMA

Black Friday 2021

11:10, 16.11.2021 | .
Skomentuj Foto: Zleceniodawca

Black Friday to okazja do tego, aby kupić wiele rzeczy w znacznie obniżonych cenach. W tegorocznej akcji uczestniczyć będzie bardzo dużo sklepów - zarówno mniejsze punkty, jak i popularne sieciówki.

Black Friday to okazja do tego, aby kupić wiele rzeczy w znacznie obniżonych cenach. W tegorocznej akcji uczestniczyć będzie bardzo dużo sklepów - zarówno mniejsze punkty, jak i popularne sieciówki.

Zakupowe okazje w listopadzie 2021

W Czarny Piątek spora część sklepów oferuje atrakcyjne zniżki oraz promocje dla swoich klientów. To umowny start świątecznych wyprzedaży, który przywędrował do nas ze Stanów Zjednoczonych. Co roku coraz więcej sklepów przystępuje do akcji, a popularne sieciówki wręcz rywalizują ze sobą w ilości i wielkości przecen swoich produktów, aby przyciągnąć najwięcej klientów. Black Friday 2021 to jednak nie jedyna okazja do zakupowego szaleństwa pod koniec tego roku.

Nieco wcześniej niż Amerykanie, swoje zakupowe święto obchodzili mieszkańcy Azji. Na 11 listopada przypada chiński Dzień Singla i z tej okazji na popularnej platformie sprzedażowej organizowane są promocje. Z atrakcyjnych ofert online można jeszcze będzie skorzystać w ramach tzw. Cyber Monday, który jest swego rodzaju Czarnym Piątkiem zarezerwowanym specjalnie dla sklepów internetowych. Cyber Monday w tym roku wypada 29 listopada, czyli kilka dni po Black Friday 2021.

Black Friday 2021 w Polsce

W tym roku Black Friday przypada na 26 listopada i właśnie tego dnia odbędą się największe promocje przedświąteczne. Jednak warto dużo wcześniej śledzić sklepowe okazje, gdyż wiele punktów prowadzi wyprzedaże już kilka dni wcześniej. Wśród ofert promocyjnych można znaleźć między innymi elektronikę, garderobę, produkty spożywcze czy kosmetyczne.

W Polsce podczas Black Friday największym zainteresowaniem cieszy się elektronika, ale swoimi obniżkami kuszą również sklepy oferujące znacznie inne produkty. Z promocji skorzystamy m.in. w popularnych dyskontach oraz marketach, jak i również punktach usługowych lub specjalistycznych. Atrakcyjne oferty pojawią się również w sklepach sportowych i ze zdrową żywnością. W ten sposób będzie można nabyć taniej różnorodne produkty - kosmetyki, sprzęt rtv i agd, zabawki, książki, a także suplementy i odżywki. To jedna z najlepszych okazji, aby zakupić świąteczne prezenty dla bliskich.

Materiał partnera

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%