Zamknij
REKLAMA

Jesienią dobrego humoru w Gostyniu nie zabraknie. Wiemy kto i kiedy wystąpi

16:37, 26.08.2021 | J.J
Skomentuj Foto: Gostyn24

Jesienią dobrego humoru w Gostyniu na pewno nie zabraknie. Zadbają o to stad-upowcy, kabareciarze i aktorzy którzy odwiedzą nasze miasto już wkrótce. Na początek w swoich solowych programach wystąpią znakomici byli kabareciarze, z wieloletnim doświadczeniem na scenie komediowej.

Przed nami trzy wydarzenia, które trzeba koniecznie zobaczyć. O dobry początek jesieni z humorem zadbają WOJTEK KAMIŃSKI, MICHAŁ „MIMI” ZENKNER, EWA BŁACHNIO - znakomici byli kabareciarze, z wieloletnim doświadczeniem na scenie komediowej. W swoich solowych programach wystąpią już 18.09.2021r. o godz. 20:00. w Gostyńskim Ośrodku Kultury HUTNIK.

Wojtek Kamiński. Znany z Kabaretu Jurki, Wojtek tym razem ze swoim solowym programem -„Ślad”. Wojtek przedstawia w nim perspektywę czterdziestoparolatka na miłość i związek. Opowiada o tym, jak stary singiel odnajduje się w nowej rodzinie , jak buduje relacje z pasierbami i jak wygląda tajemnica szczęści.

Michał Mimi Zenkner. Od kilkunastu lat na scenie komediowej. Głównie w kabaretach hlynur i K2. Ze stand-upem macał się około roku. Teraz postanowił pójsć na całość i pokazać Wam swój program: "Ślizgawka". Portret faceta koło czterdziestki. W połowie życie. Czas pierwszych bilansów. Mimi zastanawia się co mu w życiu nie wyszło, a co spieprzył. Dlaczego jest taki a nie inny? Jak na niego wpłynęło dzieciństwo? Po co wyszedł na scenę? Będą kompleksy, schizy i paranoje. Ale tak na śmiesznie.

Ewa Błachnio Siemandero kochani! Z tej strony Ewka Błachnio :). Pytacie, co tam u mnie... No w porzo jest. Piszę, gram, gadam z wiewiórami — kto śledzi mnie na social mediach, ten wie ;). Kiedyś byłam widywna z Limem... ale! przypudrowałam oko i pocisnęłam swoją drogą. Machnęłam dyplom „aktora dramatycznego”, a w międzyczasie zakochałam się w stand-upie — nie chcę zapeszać, ale czuję, że z wzajemnością... ;) — pisze, dzwoni, lajki wysyła... noo ślub lada dzień! :) W maju wrzuciłam swój pierwszy program na YouTube pt. „Czy na sali jest mój mąż?” i Wasza reakcja przyniosła mi tyle radości, noo że weź! Najlepiej! Dziękuje Wam z serducha całego i już nie mogę się doczekać naszego spotkania na żywo! Wpadam do Was z nowiutkim programem pt. „Apokalipsy nie będzie” — tytuł roboczy, ale brzmi tak dobrze, noo że nawet, jeśli tylko tymczasowy, to i tak się dzielę! Także o, tyle u mnie, ale! lepiej opowiadajcie co tam u Was? Co dobrego? :)

Zapraszamy do zakupu biletów ! – Póki jeszcze są 

Online: https://biletyna.pl/event/view/id/168395
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/57837/Gosty%C5%84/Stand-up%3A+Wojtek+Kami%C5%84ski%2C+Micha%C5%82+%22Mimi%22+Zenkner%2C+Ewa+B%C5%82achnio/

Bilety dostępne także stacjonarnie w Gostyńskim Ośrodku Kultury Hutnik.

Na „Przyjęcie” do Hutnika zaprasza Kabaret „Czesuaf” Artyści zadbają o najlepsze humory swoich Gości już 24.10.2021r. godz. 16:00. Kabaret wraca z nowym, przebojowym programem! „Przyjęcie” to dwie godziny skeczów i piosenek, przy których nikt nie będzie się nudził. Są przyjęcia rodzinne, są przyjęcia państwowe, przyjęcia bardziej lub mniej oficjalne, ale „Przyjęcie” kabaretu Czesuaf, to jedyne, na którym goście będą płakać ze śmiechu. Można przyjść z osobą towarzyszącą, można przyjść solo, można przyjść w większej grupie. Na naszym „Przyjęciu” goście spotkają prawie prawdziwego króla, prawdziwego hrabiego, jego nie do końca rezolutnego służącego oraz pannę hrabiankę Wątrobiankę. Będzie kolega z liceum, który ze swoim szwagrem robił takie rzeczy, o jakich nam się nawet nie śniło. Wpadną również Jadwiga, Seba i pan profesor z poprzednich programów. Podobno mogą się pojawić nawet osoby znane z pierwszych stron gazet. Menu na „Przyjęciu” jest bardzo obszerne, każdy wybierze kilka smacznych skeczów i przebojowych piosenek na deser. A to wszystko w wykonaniu Olgi, Tomka, Wojtka i Maćka.Dlatego już dziś wszyscy czujcie się zaproszeni na „Przyjęcie” u Czesuafa!

Bilety dostępne online: https://biletyna.pl/event/view/id/184145 oraz stacjonarnie w Gostyńskim Ośrodku Kultury Hutnik.

Aby pokazać jak bez żadnego zabezpieczenia finansowego można uzyskać kredyt w banku, w niedzielę 7 listopada o godz. 18.00 do Hutnika zawitają znakomici aktorzy - Marcel Wiercichowski wraz z Przemysławem Sadowskim prezentując spektakl komediowy EL CREDITO.

To pozornie zwyczajna historia: do banku przychodzi klient, chce dostać kredyt. Jest jednak pewien problem – nie dysponuje żadnym zabezpieczeniem finansowym. Kiedy bankier definitywnie odmawia mu przyznania pożyczki, zdesperowany klient sięga pod dość nietypowy szantaż. Jaki? Nie zdradzamy, by nie psuć Wam niespodzianki

„Kredyt” to inteligentna komedia z błyskotliwym humorem, żywymi dialogami i obfitująca w zwroty akcji od samego początku. Jeden z aktorów grających w hiszpańskiej realizacji sztuki powiedział: „Gdybyśmy przerywali grę po każdej salwie śmiechu, spektakl nigdy by się nie skończył.” To chyba najlepsza rekomendacja „Kredytu”, który został napisany dwa lata temu, a jest grany w Hiszpanii, Argentynie, Grecji, Meksyku, Panamie, Finlandii, Peru, Niemczech, Austrii, Chile, na Węgrzech i we Włoszech.

Bilety na spektakl dostępne online: https://biletyna.pl/event/view/id/184143 oraz stacjonarnie w GOK HUTNIK.Materiał promocyjny

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (2)

gostyń gostyń

1 0

to jest miasto gostyń. Tutaj i zenek martyniuk się wszystkim podobał. A nie ? 13:56, 16.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MieszkaniecMieszkaniec

0 0

Wszystko pięknie, ładnie, o imprezach pomyślano.
Czas też pomyśleć o uzupełnieniu kamiennych stopni, aby uczestnicy idąc na i z imprezy, zębów sobie nie powybijali. 08:42, 17.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%