Zamknij
REKLAMA

Filtrowana woda prosto z kranu

15:47, 31.05.2021 |
Skomentuj Foto: Zleceniodawca

Marka Brita oferuje szereg rozwiązań, które zapewniają nieograniczony dostęp do świeżej i czystej wody. Jest kojarzona przede wszystkim z dzbankami filtrującymi, ale umożliwia również uzyskanie smacznej i zdrowej wody prosto z kranu. Jak działa nowoczesny podzlewowy system filtracyjny?

Wygodny sposób na stały dostęp do czystej wody

Niemiecka marka Brita stworzyła baterię Waterbar Wd 3030, która charakteryzuje się ponadprzeciętną funkcjonalnością. Połączenie zaawansowanej technologii i klasycznego designu sprawia, że brita kran pasuje do każdej kuchni. Dzięki innowacyjnemu pomysłowi możesz mieć nieustanny dostęp do przefiltrowanej wody. Nie musisz czekać, aż zostanie oczyszczona np. w dzbanku, lecz otrzymujesz ją bezpośrednio z kranu. Korzystają na tym wszyscy domownicy. Możliwość sięgania po świeżą i czystą wodę o każdej porze dnia wpływa pozytywnie na zdrowie. Na dodatek jej smak jest o wiele lepszy, dzięki czemu wszystkie napoje zyskują wyborny smak i aromat.

Przedstawiany kran brita jest wyposażony w baterię, która ma dwie dźwignie. Jedna zapewnia dostęp do wody filtrowanej, a druga umożliwia regulację zwykłej zimnej i gorącej wody kranowej. Specjalny system pozwala skutecznie oddzielić wodę filtrowaną od zanieczyszczonej. Nowoczesny system brita na kran został dodatkowo wyposażony w trzystopniową regulację umożliwiającą jego dostosowanie do wody twardej, średnio twardej i bardzo twardej. Wymienny wkład jest umieszczany pod zlewem i zajmuje mało miejsca. Cały

kran filtrujący wodę jest łatwy w montażu. Można go zamontować samodzielnie lub poprosić hydraulika. Instalacja nie powinna trwać dłużej niż pół godziny.

Oczyszczona i zdrowa woda

Dlaczego bateria filtrująca wodę jest zalecanym rozwiązaniem do każdej kuchni? Przede wszystkim nie musisz czekać, aż woda zostanie przefiltrowana, tylko masz do niej natychmiastowy dostęp. O tym, z czego się składa i jak działa kran filtrujący, przeczytasz więcej na stronie https://strefafiltrow.pl/blog/kran-bateria-filtrujaca-wode-brita/. Przefiltrowana woda jest pozbawiona metali ciężkich. System skutecznie usuwa takie metale jak ołów i miedź. Eliminuje również chlor, który trafia do wody w procesie uzdatniania. Niestety powoduje popsucie jej smaku i zapachu.

Przefiltrowaną już wodę warto używać jako bazę do przygotowywania napojów takich jak kawa i herbata, ale również chłodnych napojów, np. lemoniady lub smoothie. Ich smak zdecydowanie się poprawi. Poza tym oczyszczona woda przeciwdziała osadzaniu się kamienia w czajnikach i ekspresach do kawy. Pozwala na przedłużenie żywotności domowych urządzeń. Nowoczesna bateria brita prezentuje się elegancko, dlatego względy estetyczne nie stoją na przeszkodzie, aby zainstalować system filtrujący niemieckiej firmy u siebie w domu.

Jak często wymieniać filtr Brita?

Jeżeli chcesz zamontować filtr brita kran, musisz wiedzieć, że potrzebna jest systematyczna wymiana samego filtra. Nie musisz o niej pamiętać, ponieważ inteligentny wskaźnik będzie Ci o tym przypominał. Jego wymiana jest konieczna mniej więcej po przefiltrowaniu 1200 litrów wody.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%