Zamknij

"Nowe otwarcie" domu seniora w Szelejewie. Kim jest aktualny właściciel?

00:01, 01.08.2022 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 11:31, 27.04.2023

Placówkę w Szelejewie Drugim zajmującą się pomocą osobom starszym i niepełnosprawnym przejął nowy właściciel. To Krzysztof Wichrowski, który od kilku lat z powodzeniem prowadzi cieszący się bardzo dobrą opinią Dom Seniora "Bronek" zlokalizowany w województwie kujawsko-pomorskim. Co to oznacza dla Szelejewa? 

- Wszyscy wiemy, że placówka w Szelejewie nie funkcjonowała tak, jak powinna. Teraz, kiedy stała się Filią Domu Seniora "Bronek", to całkowicie się zmieni. To będzie jej "nowe otwarcie" - mówi Krzysztof Wichrowski, właściciel Domu Seniora "Bronek" w Lubrańcu i jego Filii w Szelejewie Drugim.

- Po kilku latach funkcjonowania Dom Seniora „Bronek” w Lubrańcu cieszy się bardzo dobrą opinią oraz dużym zainteresowaniem. Przejęcie placówki w Szelejewie jest ogromnym wyzwaniem, jednak zapewniam, że zarówno ja, jak i moi współpracownicy dołożymy wszelkich starań, by Filia Domu Seniora „Bronek” kontynuowała naszą misję i była gwarancją świadczenia usług opiekuńczych i rehabilitacyjnych na najwyższym poziomie - zapowiada Krzysztof Wichrowski. 

Placówka w Szelejewie Filią cenionego Domu Seniora "Bronek"

Nowy właściciel domu seniora w Szelejewie Drugim od lat z powodzeniem prowadzi w Lubrańcu Dom Seniora "Bronek", w którym z sercem i profesjonalizmem świadczona jest opieka osobom w podeszłym wieku, niepełnosprawnym oraz przewlekle chorym.

"Bronek" zapewnia podopiecznym całodobową opiekę, domową atmosferę, profesjonalną i kompleksową pomoc medyczną i pielęgnacyjną oraz rehabilitację i organizację czasu wolnego w najwyższym standardzie. 

Motto tego miejsca, cieszącego się dużym zainteresowaniem osób potrzebujących pomocy zawodowców w opiece nad bliskimi to: "Domu nie tworzą mury, lecz ludzie". (Więcej informacji o Domu Seniora "Bronek" znajdziecie Państwo TUTAJ.)

"Nowe otwarcie" placówki w Szelejewie Drugim - opieka na najwyższym poziomie

Działalność Filii Domu Seniora "Bronek" w Szelejewie opiera się na trzech filarach:

  • Dom Seniora - krótko oraz długoterminowe pobyty dla osób starszych i niepełnosprawnych. 

Spokojna jesień życia, podczas której człowiek przebywa w otoczeniu życzliwych osób, a opieka lekarska jest na wyciągnięcie ręki, to marzenie wielu starszych osób. Dom Seniora „Bronek” – Filia w Szelejewie Drugim to spokojna przystań dla osób starszych i niepełnosprawnych. Misją tego miejsca jest zapewnienie odpowiedniej i komfortowej opieki nad osobami starszymi przez całą dobę. Mieszkańcom zapewniona jest domowa atmosfera, profesjonalna i kompleksowa opieka medyczna i pielęgnacyjna, wypełniony aktywnie czas oraz smaczne i zdrowe posiłki. Placówka gwarantuje szeroki wachlarz usług opiekuńczych, obejmujący między innymi zabiegi lecznicze i rehabilitację w naszym nowoczesnym zakładzie fizjoterapii.

W ramach pobytu w Domu Seniora gwarantowane sa: komfortowe pokoje 1-, 2- lub 3-osobowe z łazienkami przystosowanymi dla osób niepełnosprawnych; wyżywienie dostosowane do indywidualnych potrzeb Mieszkańców; kompleksowa opieka pielęgniarsko-opiekuńcza; zabiegi fizjoterapeutyczne oraz organizacja czasu wolnego.

Dom jest całkowicie pozbawiony barier architektonicznych. Do dyspozycji Mieszkańców pozostaje biblioteka, ogród oraz przestronna świetlica z wyjściem na taras. W najbliższym sąsiedztwie Domu znajduje się park, pałac oraz zabytkowy kościółek.

  • Turnusy rehabilitacyjne

Dom Seniora „Bronek” – Filia w Szelejewie Drugim, oferuje dwutygodniowe turnusy rehabilitacyjne połączone z elementami wypoczynku. Pobyty mają na celu poprawę ogólnej sprawności fizycznej oraz samodzielności osób starszych i niepełnosprawnych.

Turnusy dostosowywane są do potrzeb Gości, a dzięki doświadczeniu i profesjonalnemu podejściu personelu, rehabilitacja jest niezwykle efektywna. Więcej informacji TUTAJ

  • Fizjoterapia - w placówce funkcjonuje bardzo dobrze i nowocześnie wyposażony Zakład Fizjoterapii. 

W placówce funkcjonuje nowoczesne centrum fizjoterapii, którego szeroka oferta zabiegowa pozwala spełnić potrzeby każdego pacjenta. Zajmujemy się kompleksową rehabilitacją, terapią manualną oraz masażem leczniczym. Gwarantujemy wysoką jakoś usług, którą możemy zapewnić dzięki wysokim kwalifikacjom oraz doświadczeniu naszego personelu. W naszym centrum fizjoterapii stosujemy sprawdzone metody terapeutyczne, w tym falę uderzeniową czy masaż leczniczy. Wszystkie zabiegi wykonywane są na sprzęcie najnowszej generacji przez wykwalifikowaną kadrę terapeutów.

Pełna oferta zabiegów fizjoterapeutycznych TUTAJ

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę internetową dsbronek.pl - Filia w Szelejewie oraz Facebooka, gdzie dokumentowane jest funkcjonowanie placówki.

Więcej informacji pod numerami tel: 502 549 114  oraz 65 572 15 38

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%