Zamknij
REKLAMA

Mikołaj miał ręce pełne roboty. Tylu listów pewnie się nie spodziewał...

11:33, 07.12.2019 | MiS
REKLAMA
Skomentuj

Święty Mikołaj wraz z bajkowymi postaciami zawitał do Piasków. Dzieci ustawiły się w dłuuuugiej kolejce, by choć przez chwilę porozmawiać z brodatym gościem i wręczyć mu listy z wymarzonymi prezentami. Oczywiście nie mogło zabraknąć pamiątkowych zdjęć.

Impreza pn. "Bajkowa Kraina św. Mikołaja" spotkała się ze sporym zainteresowaniem nie tylko najmłodszych mieszkańców Piasków. Miejsca na sali Gminnego Ośrodka Kultury w Piaskach chwilami brakowało. Dzieci najchętniej ustawiały się w kolejce do domku św. Mikołaja. - Mamy listy do Mikołaja - mówiły uradowane maluchy czekające w długiej kolejce.

Na widok znanego wszystkim gościa z siwą brodą, wszystkie maluchy robiły się wyjątkowo grzeczne . - Witajcie! - mówił św. Mikołaj, rozpytując dzieci czy zasłużyły w rym roku na prezenty. Te nie miały żadnych wątpliwości.  Każdemu z osobna Mikołaj życzył też wesołych świąt i powodzenia w Nowym Roku 

Podczas spotkania nie zabrakło znanych postaci z bajek. Oprócz króla Juliana, Timona i Pumby, byli też bohaterowie filmu "Kraina Lodu" oraz "Mała Syrenka"  Nie zabrakło wspólnych zabaw i śpiewów, a także rozstrzygnięcia konkursu na Najpiękniejszą Bożonarodzeniową Ozdobę Choinkową. Można też było nabyć świąteczne ozdoby przygotowane przez podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej w Piaskach.

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

oo

0 0

Nie widać radnych . 11:17, 10.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

pp

0 0

Pewnie czekali w domu na prezenty . 15:35, 10.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone