Sekcje dziecięco-młodzieżowe należące do klubu PKS Piast Poniec podsumowały sezon, podczas specjalnie zorganizowanego festynu Młodzi reprezentanci Ponieca mają na swoim koncie kolejne medale, puchary i mistrzostwa. - Półki w OSiR są zapełnione, ale proszę się nie martwić - dorobimy nowe - mówił Krystian Juśkiewicz, prezes PKS Piast Poniec.
Młodzi zawodnicy klubu PKS Piast Poniec trenują piłkę nożną, piłkę siatkową oraz akrobatykę i fitness i mają na swoim koncie wiele sukcesów,. Tylko w ostatnich tygodniach zdobyli m.in. Mistrzostwo Wielkopolski w siatkówce czy medale Mistrzostw Polski w Fitness Sportowym. - Półki w OSiR są zapełnione, ale proszę się nie martwić - dorobimy nowe - mówił Krystian Juśkiewicz, prezes PKS Piast Poniec podczas festynu podsumowującego sezon.
Na ten sukces pracowali ciężko nie tylko zawodnicy, ale też trenerzy, rodzice i opiekunowie. Za to właśnie dziękował im burmistrz Jacek Widyński . - To jest ich praca społeczna - mówił włodarz gminy Poniec.
Festyn podsumowujący sezon stał się też okazją do wręczenia stypendiów najbardziej zasłużonym i utytułowanym zawodnikom. Otrzymali je zawodnicy sekcji piłki siatkowej: Paweł Kapitan, Filip Dwojak, Filip Rychel, Paweł Czabajski, Kamila Borowiec, Julia Małyszek, Maksymilian Wasiak, a z sekcji akrobatyki i fitness - Maksym Szymankiecz i Blanka Malczyk oraz trenujący w gostyńskim klubie SWG Szymon Dudkowiak. Ponadto wszyscy członkowie ponieckich sekcji otrzymali czapki z logo klubu ufundowane przez władze Ponieca
[ALERT]1625214792270[/ALERT]
....09:44, 03.07.2021
To nic innego jak sojusz b...a. Cały zarząd składa się z pracowników związanych z urzędem gminy.Największe sukcesy to akrobatyka, fitness i siatkówka, ale kłopot w tym, że klub w znikomym stopniu wspiera te sekcje, a skupia się na piłce nożnej, w której zatrudnia trenerów bez kwalifikacji trenerskich dla dzieci za których treningi pobiera dofinansowanie z gminy i składki od rodziców. Zarząd pojawia się na występach dzieci tylko w przypadku, gdy bierze udział potomek kogoś z zarządu lub zawody są o jakiś konkretne, prestiżowe trofeum, w przeciwnym wypadku skupiają się tylko na seniorskiej piłce nożnej i futsalu.
Gostyńskie kosze na śmieci. Znikają, pojawiają się ...
Typowo urzędniczy fenomen likwidacja problemu śmieci , ma nie być śmieci ?proszę bardzo usuwamy kosze ,będą śmiecić będą kary ,geniusz
17:22, 2025-07-01
Gostyńskie kosze na śmieci. Znikają, pojawiają się ...
Może ten geniusz który nakazał usunąć kosze z wrocławskiej przejdzie się i zobaczy 0 koszy najbliższy na łąkowej lub w okolicach ronda , naprawdę przejaw nieskrepowanej niczym mądrości , zastanawiam się jaka nagrodę społeczna można przyznać takiemu człowiekowi.
🤔🤔🤔
17:16, 2025-07-01
Trwa budowa nowego marketu w powiecie. Praca wre na...
Zadinują nas.
Luke
15:35, 2025-07-01
Trwa budowa nowego marketu w powiecie. Praca wre na...
Więcej marketów się rodzi w roku jak dzieci w szpitalu, i 800 plus nie dostają a dają radę.
Coto
15:13, 2025-07-01