Zamknij
REKLAMA

No i wymyślili...

08:40, 25.07.2018 | m
Skomentuj
REKLAMA

Ponad czterdziestu przedstawicieli organizacji pozarządowych spotkało się w Gościńcu w Potarzycy w ramach organizowanej tam imprezy integracyjno-sportowej „Pod jednym dachem w Potarzycy”. Samorządowcy z Krobi zaproponowali specjalną ankietę, która ma pomóc zaplanować budżet na 2019 rok.

Doroczne spotkanie przedstawicieli organizacji pozarządowych działających na rzecz mieszkańców gminy Krobia, jakie odbyło się w Potarzycy, zgromadziło w tym roku 41 reprezentantów tych środowisk. Samorząd Krobi zaproponował konsultacje dotyczące podziału pieniędzy dla „trzeciego sektora”. - Zaproponowaliśmy ankiety, które pomogą przygotować przyszłoroczny budżet także pod kątem współpracy z organizacjami pozarządowymi – mówi Adam Sarbinowski z krobskiego Urzędy Miejskiego. 

Podczas spotkania ustalono również, że na przełomie listopada i grudnia zorganizowane zostaną warsztaty dla członków organizacji, podczas których dowiedzą się, na jakich zasadach będzie można aplikować o środki gminne. Po zakończeniu części szkoleniowej spotkania przedstawiciele organizacji skupili się na integracji, dyskusjach i wymianie doświadczeń.

(m)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%