Zamknij
REKLAMA

Była najlepszą kandydatką do tej funkcji. Przez lata zdobywała doświadczenie i wiedzę...

11:18, 27.06.2020 | MiS
Skomentuj Foto: Starostwo Powiatowe w Gostyniu
REKLAMA

Zaraz po studiach związała swój rozwój zawodowy ze Starostwem Powiatowym w Gostyniu, gdzie pracuje od 14 lat. W tym czasie nabyła bogate doświadczenie i wiedzę. Hanna Żyto, bo o niej mowa została nowym naczelnikiem Wydziału Finansów zastępując na tym stanowisku odchodząca na emeryturę Marię Świecką. 

Zmiany kadrowe w gostyńskim Starostwie Powiatowym. Hanna Żyto została nowym naczelnikiem Wydziału Finansów. Stanowisko to zostało jej zaproponowane w związku z przejściem na emeryturę dotychczasowej naczelnik, w ramach awansu wewnętrznego. - Zastąpiła na tym stanowisku odchodzącą na emeryturę Marię Świecką - czytamy w komunikacie Starostwa Powiatowego w Gostyniu.

Hanna Żyto to absolwentka ekonomicznych studiów magisterskich na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Po ukończeniu edukacji swój rozwój zawodowy związała ze Starostwem Powiatowym w Gostyniu. Przez 14 lat pracowała w Wydziale Finansów, zajmując się tematyką płac, rozliczaniem VAT-u i bieżącym księgowaniem wydatków. - W czasie swojej pracy nabyła bogate doświadczenie i wiedzę niezbędną do pełnienia funkcji naczelnika wydziału -  czytamy w informacji zamieszczonej na stronie Starostwa Powiatowego w Gostyniu.

Hanna Żyto nową funkcję pełni od początku czerwca.

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

OnaOna

23 6

Gratulacje🙂 12:33, 27.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

nicknick

1 1

Powodzenia Haneczka :-) 18:30, 01.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

CiekaweCiekawe

1 0

Jak zakończyła się sprawa podwójnego przelewu na grubą kasę dla budującego basen? Premie wypłacone? 19:32, 01.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%