Zamknij
REKLAMA

Ponad 250 dzieci z gminy Poniec skorzystało z oferty uczestnictwa w tygodniowych półkoloniach. W tym roku zorganizowano aż trzy turnusy...

12.34, 01.08.2022 MiS
Skomentuj Foto: OSiR Poniec
REKLAMA

Ponad 250 dzieci z gminy Poniec skorzystało z oferty uczestnictwa w tygodniowych półkoloniach, które od początku wakacji odbywały się w hali widowiskowo – sportowej w Poniecu. W sumie zorganizowano dotąd trzy turnusy - wszystkie wypełnione wieloma atrakcjami.  

Zainteresowanie dzieci udziałem w półkoloniach przeszło oczekiwania organizatorów.

- Zorganizowaliśmy trzy turnusy, w których uczestniczyło przeszło 250 dzieci z naszej gminy - mówi Łukasz Idowiak prezes OSiR w Poniecu, współorganizator.

Program półkolonii był bardzo bogaty. Dmuchane zamki, zjeżdżalnie, gry i zabawy z animatorami, gra w bowling, projekcje filmowe, warsztaty manualne, spektakle profilaktyczne, gra miejska, konkursy z nagrodami, a na zakończenie każdego turnusu wyjazd do Leszna do Parku trampolin. Ponadto każdego dnia dzieci otrzymywały "drugie śniadanie" i obiad.

Całe przedsięwzięcie wymagało dużego nakładu sił i współpracy między gminnymi jednostkami.

- Wsparcie Gminy Poniec, Gminnego Centrum Kultury okazało się bezcenne. Dzieci oprócz wyżywienia i szeregu atrakcji miały zapewniony transport autokarem do ponieckiego ośrodka. Cieszą pozytywne opinie uczestników i rodziców dzieci. Myślę, że w przyszłym roku ponownie spotkamy się w naszej hali - kończy prezes OSiR-u.

Mimo zakończenia półkolonii, nie można mówić o zakończeniu wakacyjnych atrakcji dla dzieci i dorosłych w gminie Poniec. Sierpień zapowiada się równie ciekawie. Warto więc śledzić strony Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Gminnego Centrum Kultury w Poniecu.

[ALERT]1659346060582[/ALERT]

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

 Mieszkanka Mieszkanka

3 2

Brawo za zorganizowanie półkoloni dla dzieci 12:42, 01.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

🤫🤫

4 2

Tu... będzie Rosja🤫
Oni... Już idą 🤫 12:59, 01.08.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

 Nie Nie

1 4

Nie strasz bo się ze.. *%#)!& 13:19, 01.08.2022


REKLAMA
0%