Zamknij

Bilety sprzedały się bardzo szybko, a sala wypełniła po brzegi. Wszystko za sprawą...

11:34, 18.11.2023 TOM Aktualizacja: 11:51, 18.11.2023
Skomentuj

Popularne śląskie szlagiery z odrobiną góralszczyzny wybrzmiały na deskach Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Pępowie.  Wszystko za sprawą popularnego artysty, którego utwory można usłyszeć w ogólnopolskich stacjach radiowych oraz telewizyjnych. Wydarzenie przyciągnęło tłumy mieszkańców z całego regionu, którzy jak się okazało, sami wyszli z inicjatywą zaproszenia tego właśnie muzyka. 

Sala widowiskowa GCKSiAL w Pępowie, wypełniona została po same brzegi, przez lokalnych i okolicznych mieszkańców, którzy tego wieczoru wspólnie bawili się w rytm popularnych śląskich szlagierów. - Biesiady śląskie bardzo dobrze zakorzeniły się w Pępowie.  - mówił nam Ireneusz Chmielarczyk z GCKSiAL w Pępowie. 

Na scenie wystąpił Paweł Gołecki, artysta znany z ogólnopolskich stacji radiowych i telewizyjnych, dla którego nie była to pierwsza wizyta w Pępowie. - Paweł Gołecki, gościł kiedyś w Pępowie podczas plenerowych wydarzeń, ale było to dobre kilka lat temu. - dodaje Ireneusz Chmielarczyk, który przyznał, że z inicjatywą zaproszenia wyszli sami mieszkańcy. - Po ostatnich biesiadach, zgłosiła się do nas grupa mieszkańców, która chciałaby usłyszeć pana Pawła Gołeckiego. Wspólnie stwierdziliśmy, że to dobry pomysł i odświeżymy trochę twórczość pana Pawła. - tłumaczy Ireneusz Chmielarczyk. 

[FOTORELACJA]10723[/FOTORELACJA]

Pomysł okazał się bardzo trafiony, o czym świadczą wyprzedane bilety. -  Bilety na to wydarzenie, bardzo szybko się sprzedały, o czym świadczy pełna sala gości. Bardzo nas cieszy, że lokalni i okoliczny mieszkańcy, tak licznie biorą udział w naszych biesiadach. - wyjaśnia Ireneusz Chmielarczyk z GCKSiAL w Pępowie. 

[ALERT]1700303362372[/ALERT]

 
 
 
 
(TOM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(2)

SPOVHSPOVH

2 1

No faktycznie... WYDARZENIE!!! 15:56, 18.11.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

RODOredakcjoRODORODOredakcjoRODO

1 1

Kto wyraził zgodę na publikację zdjęć z tej imprezy ! RODO nie obowiązuje ? 20:37, 18.11.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%