Zamknij
REKLAMA

Kierunek bardzo dobry...

09:48, 18.06.2018 | m
Skomentuj
REKLAMA

Czysta gmina – pod takim hasłem na stadionie w Pępowie odbył się tematyczny festyn promujący ekologiczną energię i nowoczesne rozwiązania z tego zakresu. Swoje stoiska przygotowały firmy, nie zabrakło też wielu atrakcji dla dzieci.

Festyn rozpoczął się w niedzielne popołudnie na stadionie i zgromadził całkiem sporą grupę widzów. Organizatorem była Lokalna Grupa Działania wspierana przez gminy i sponsorów. - To dzisiejsze nasze spotkanie traktuję trochę jak eksperyment. Miałem już takie głosy, „co ten Marian wymyślił”. Otóż Marian nic nie wymyślił, tylko zapraszam wszystkich dziś do Pępowa, by zobaczyli coś, co inni już dawno wymyślili. Może zastosujecie to w swojej firmie lub gospodarstwie – mówił, otwierając imprezę Marian Poślednik.

Swoją ofertę prezentowało kilka firm, między innymi z zakresu fotowoltaiki czy motoryzacji. Jedną z atrakcji była możliwość przejażdżki specjalnym pociągiem dostarczonym przez strażaków ze Smolic. Były też przejażdżki rikszą, konkursy plastyczne, występy sceniczne i zabawy z klaunem. - Nadchodzi era odnawialnych źródeł energii i chcemy promować w taki sposób ochronę środowiska. Takie spotkania to jeden z elementów wypełniania naszej misji. Wcześniej w Pępowie zorganizowana została konferencja i wydana została gazeta – dodaje Poślednik.

(m)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

hanshans

5 1

Żeby jeszcze cena ogniw fotowoltaicznych była dużo niższa byłoby jeszcze fajniej. 12:02, 18.06.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

hunthunt

3 1

Wyboy wybory coraz bliżej, wujtowanie się marzy .... :-(
13:34, 18.06.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Adam Adam

2 0

Właśnie masz rację tylko szkoda że większość atrakcji to była poza gminy, dlaczego nie zaprosił nikogo Pępowa. Grochówka z sąsiedniej gminy hahah 21:01, 18.06.2018


REKLAMA
0%