Zamknij

Bilety rozeszły się "na pniu" Po dwóch latach przerwy wszyscy byli spragnieni...

12:57, 25.11.2023 tom Aktualizacja: 13:30, 25.11.2023
Skomentuj

Gostyńska kręgielnia zamieniła się wczoraj w świat bajkowych postaci -  bohaterów popularnych komiksów i kreskówek. Wszystko za sprawą Andrzejkowego Party zorganizowanego dla najmłodszych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gostyniu.  Impreza okazała się strzałem w dziesiątkę, o czym świadczy nie tylko wysoka frekwencja, ale przede wszystkim wesołe i uśmiechnięte twarze dzieciaków, dla których tego wieczora nie brakowało atrakcji. Nic dziwnego, że bilety rozeszły się jak świeże bułeczki, bo po dwóch latach przerwy, wszyscy byli bardzo spragnieni takiej zabawy. 

Ponad 70 dzieci, wspólnie z rodzicami i opiekunami bawiło się na parkiecie gostyńskiej kręgielni, która tego wieczora zamieniła się w świat pełen bajkowych postaci oraz bohaterów popularnych komiksów i kreskówek - Przez dwa ostatnie, sezony impreza nie mogła się odbyć ponieważ pandemia pokrzyżowała nam plany.  Dziś wracamy do tradycji i cieszymy się, że impreza przyciągnęła tak dużą liczbę dzieciaków.  - mówił  Wojciech Walkowiak z Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gostyniu. 

[FOTORELACJA]10747[/FOTORELACJA]

Na najmłodszych czekała moc atrakcji. Sportowe zabawy, rywalizacja w kręgle oraz różnorodne konkursy sprawnościowe stanowiły jedynie część z bogatego programu imprezy. - Chcieliśmy aby ten wieczór dzieci mogły spędzić aktywnie i na sportowo. Były różne biegi, tańce, tory przeszkód czy gra w kręgle. Nie mogło zabraknąć tradycyjnych obrzędów andrzejkowych, takich jak lanie wosku. Przygotowaliśmy też niespodziankę dla każdego uczestnika dzisiejszego balu. - dodaje Wojciech Walkowiak 

Bal andrzejkowy  w gostyńskiej kręgielni  okazał się też świetnym sposobem na integrację, dlatego przedstawiciele OSiR-u już zapowiada kolejne wydarzenia dla dzieci. - W najbliższym czasie a dokładniej 1 grudnia otwieramy sezon na gostyńskim lodowisku. Z tej okazji odbędzie się tam impreza mikołajkowa dla dzieci i dorosłych. Następnie zapraszamy wszystkich na gostyński stadion, gdzie 4 grudnia organizujemy specjalny mikołajkowy bieg dla najmłodszych. Zachęcamy do wzięcia udziału, dystanse są krótkie, podzielone na kategorie wiekowe. Wystarczy się ciepło ubrać i na pewno też będzie fajnie. -  podsumował Wojciech Walkowiak z Gostyńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gostyniu.

[ALERT]1700913850989[/ALERT]

 

(tom)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

MikiMiki

1 0

Super imprezka 21:29, 26.11.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

reo
0%