Zamknij

Co się odwlecze to nie ucieczce. Pokazali, co potrafią i jak bardzo kochają...

10:06, 18.02.2023 mis Aktualizacja: 10:53, 18.02.2023
Skomentuj Foto: Gostyn24.pl Foto: Gostyn24.pl

Co się odwlecze to nie ucieczce - tak było w przypadku imprezy z okazji "Dnia Babci i Dziadka" przygotowanej przez dzieci i opiekunów  Integracyjnego Przedszkola Niepublicznego "MaliWielcy" z Gostynia. Maluchy. w końcu wystąpiły ze specjalnie przygotowanym repertuarem. 

Początkowo impreza z okazji "Dnia Babci i Dziadka" miała się odbyć przed feriami zimowymi, ale z uwagi na okres grypowy, termin przesunięto.

- Niestety byliśmy wszyscy chorzy, najpierw dzieci nam się pochorowały, a potem kadra i musieliśmy przełożyć nasze spotkanie - mówiła Elżbieta Strzelczak, dyrektor przedszkola "MaliWielcy" z Gostynia.

[FOTORELACJA]9965[/FOTORELACJA]

W końcu babcie i dziadkowie mogli obejrzeć występy swoich ukochanych wnucząt. Spotknie miało miejsce w sali bankietowej "Powozownia". 

- Dzieci w wieku od 3 do 7 lat, także grupy terapeutyczne - czyli dzieci z niepełnosprawnościami prezentowały się w wierszykach, piosenkach, układach tanecznych - mówiła Elżbieta Strzelczak, dyrektor przedszkola "MaliWielcy" z Gostynia.

Na koniec dzieci obdarowały babcie i dziadków drobnymi prezentami, a także częstowały ciastem przygotowanym przez rodziców.

[ALERT]1676711140221[/ALERT]

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

(mis)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

BB

1 0

".....ucieczce ." o mamo !! artyst 20:09, 19.02.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%