Zamknij

Początki nie były łatwe. Dziś świętują 20-lecie swojej działalności w Gostyniu i zapraszają na...

12:02, 05.02.2024 Redakcja Aktualizacja: 16:07, 09.02.2024
Skomentuj Foto: Gostyn24 Foto: Gostyn24

Aż się chce zaśpiewać „20 lat minęło, jak jeden dzień…” Powód? Szkoła językowa dla dzieci Helen Doron English z Gostynia, już wkrótce będzie świętować swoje 20. urodziny. A skoro urodziny, to zaproszeni są wszyscy! Będzie wyśmienita zabawa i urodzinowy tort.

Pierwsi uczniowie, a było ich wtedy niewielu, odbyli lekcje języka angielskiego już w lutym 2004 roku, w ówczesnej siedzibie przy ul. Rynek 15 w Gostyniu. 

- Były to czasy, w których języka angielskiego nie było w przedszkolach, a w szkole. Dzieci zaczynały się go uczyć dopiero w 4. klasie – wspomina Anna Nawrocka, założycielka placówki edukacyjnej Helen Doron w Gostyniu i Lesznie. 

Od samego początku, nowatorska, ciekawa i co najważniejsze efektywna metoda nauki języka angielskiego, oferowana przez szkołę językową Helen Doron English, przyciągała wielu rodziców, którzy coraz liczniej powierzali jej swoje dzieci. Lekcje te do dziś cieszą się świetną opinią. Dzięki zajęciom w placówce, dla wielu młodych mieszkańców naszego miasta i okolic język angielski nie jest już obcy.

- Już od 20 lat pokazujemy, że zabawa z językiem angielskim może być dla dzieci czymś zupełnie naturalnym. Na ciekawych, angażujących wszystkie zmysły lekcjach, dzieci i młodzież z łatwością uczą się porozumiewać w drugim języku. - dodaje Anna Nawrocka

Z okazji 20-lecia działalności szkoła językowa Helen Doron English w Gostyniu, zaprasza na urodzinową imprezę wszystkich swoich uczniów, absolwentów i sympatyków, a także te osoby, które chciałyby dołączyć do tego grona.

- Będziemy na Was czekać z tortem w piątek, 9 lutego w godzinach 15.00-18.00 w siedzibie przy ulicy Powstańców Wielkopolskich 44. Dla dzieci przygotujemy dodatkowe niespodzianki! –  przekonuje założycielka placówki edukacyjnej Helen Doron w Gostyniu i Lesznie

W dzisiejszych czasach umiejętność posługiwania się językiem angielskim, daje nieograniczone możliwości, zwłaszcza młodym ludziom, przed którymi świat stoi otworem. Dlatego warto odwiedzić placówkę Helen Doron English w piątek 9 lutego i samemu przekonać się, czy posłać tam swoje dzieci.  Szkoła językowa dla dzieci Helen Doron English, mieści się w Gostyniu, przy ul. Powstańców Wlkp. 44. Tel: 603 328 079

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%